Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány pasinak miért jön be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány pasinak miért jön be, ha egy lány "kekeckedik" velük?

Figyelt kérdés
A kérdés arra vonatkozik akire ez igaz:) tudom, hogy valakinek nem jön be ez
2023. okt. 15. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mit értesz ez alatt?
2023. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretnek hódítani, szeretik az izgalmat?
2023. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyfajta játéknak fogják fel. Más ötletem nincs. Nőként írom, nekem sokszor mondják, hogy ezt csinálom, pedig egyáltalán nem gondolom annak magam.
2023. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert van aki szereti ha van személyisége is a csajának, nem csak egy lyuk.
2023. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Sokaknak a harmónia az unalmas... kalandot akarnak, marakodást, adok-kapokot, azt tartják izgalmasnak. Meg van, aki azt gondolja, hogy csak annak lehet személyisége, aki kekeckedik, mert ha egyetért vele vagy nem veszekedős, akkor egy unalmas önálló gondolatok nélküli semmi.
2023. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kekeckedés azt jelenti, hogy valaki akadékoskodik, kötekszik, okoskodik stb. Szerintem te az évődésre gondoltál, ami viszont inkább játékos pimaszság, bár az is elsülhet rosszul. Sok nő is szereti az évődést, pl. amikor szócsatázik valakivel, vagy kétértelmű dolgokat mondogatnak egymásnak. Van, aki egyszerűen csak élvezi a hülyéskedést, van, aki flörtöl ilyen módon, és van, aki erotikus dolognak, egyfajta előjátéknak tekinti ezt.
2023. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 3#-as jól írta le a dolgot.
2023. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!