Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok rosszul bekötve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok rosszul bekötve, hogy szingli paliként nem érdekel, ki, milyen nővel, mennyivel jön össze, és nem vagyok irigy?

Figyelt kérdés

Mert látom, némelyek kiírtanák a fél férfi társadalmat is, csak hogy legyen nő.

Én ezt komolyból nem értem.

Ha meg van barátnőm, néha látom pár pasason az életben, szemmel tudnának ölni, meg belénkkötni.


Ez valahol nem a kb hím oroszlán kategória, amikor körbehugyozza a territóriumát, hogy az az övé?


2023. okt. 20. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben vagy.
2023. okt. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a normális "bekötés".
2023. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

sok pasi vmi ok miatt nem kell a nőknek, ezért frusztráltak és csak e miatt olyanok amilyenek.


mivel neked nincs nő gondod ezért nem érted őket.


ne foglalkozz velük nincs értelme, segíteni nem tudsz rajtuk.

2023. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gondolkodás lenne az egészséges.
2023. okt. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár így gondolkodnának más férfiak is. Nőként én is ilyen vagyok, nem vagyok irigy másokra, minek? Nem attól leszek több, vagy jobb, ha másokat degradálok. 😀
2023. okt. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szrok bele az egész témakörbe is elfogadható? 😆
2023. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van legalabb 1 jo skille akar kulso adottsag, stilus, kisugarzas,jo beszedkeszseg, humor,kiallas.. nem feltetlen kell solnak lennie eleg 1 is de ahhoz pont olyan no kell aki azt az egyet atlagon felulinek ertekeli benned-rajtad.. minden skillt csak az alfak uralhatnak.
2023. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Valós ez a jelenség sokaknál, tapasztaltam már én is. Viszont kiegészíteném, mert a nőkön kívül láttam én már hasonló gyűlölködő irígységet pénzre, jó autóra, életmódra is. Igazából a legtöbb elért vagy megszerzett jó dolog itt behelyettesíthető, kinek mi számítana épp fontosnak vagy elérhetetlennek. Ez ilyen tipikus kicsinyes frusztrált gyűlölködés, amiről írsz. És van olyan primitív ösztönállat akiből tényleg kinézem hogy kiírtaná ezért a másikat, ha megtehetné. Még ha azzal neki se jutna utána, de legalább a másiknak se legyen jó. Mert azzal kicsit csökkentené a saját frusztrációját.

Szóval kérdező, itt a te hozzáállásod a normális szerintem is. Amiről meg írsz, az tipikus szélsőséges elborult mentalitás. Ennek ellenére mintha egyre inkább terjedne mostanság.

2023. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nőben is van ilyen, "neki jobb pasija van", gazdagabb, jobb képű, stb.

Ez a versengés dolog sok emberben megvan, nemtől függetlenül, van nekem is 2 testvérem, de valamiért eszünkbe nem jut ilyesmi.

Igaz, nem vagyunk egyformák, végén mindig erre jutok, tudomásul kell venni. :)

Éljen az azonos sejtközösség. :)

2023. okt. 21. 09:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!