Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha még a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még a volt barátnőm is lekörözött mindenféle téren?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm a gimiben, akire ma már inkább haraggal emlékszem, mintsem másképp. Barátok voltunk, egy pár évig még a gimi után is beszéltünk egymással, de utána már nem. De mikor én bajban voltam sose segített rajtam, épp ellenkezőleg, kipletykált másoknak.

Mindig azt éreztette velem, hogy én nem vagyok olyan, mint ő, sőt egyszer mikor a volt tanárommal találkozott, állítólag a volt tanár azt mondta rólam, hogy engem utált az iskolában. Pedig még rossz gyereknek soha sehol nem tartottak.

Régen is össze sem vesztünk, aztán egyszer tanévkezdéskor, már más mellett ült, holott azt ígérte, hogy mellettem fog ülni, amit letagadott. Aztán végül csak összeveszett azzal a lánnyal, és ő kereste a társaságom.

1 hónapja pedig férjhez ment, úgy hogy alig több, mint egy éve járt a pasijával, és nagy esküvőjük volt, amilyen nekem sose lesz.


2023. okt. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Irigykedj és mártírkodj tovább.
2023. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miben körözött le? Egyáltalán miért foglalkozol vele?
2023. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te most épp hasonlítgatod magad másokhoz, pedig egyedi és megismételhetetlen vagy! Neked lehet hogy más az utad. Szóval az teljesen rendben van, hogy más ütemben haladsz. 30/F
2023. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Körülöttem is azt látom én is hogy a másokra irigykedők, masokat gúnyolók, pletykálók, másokat átverők a sikeresebbek a párkapcsolati piacon.


Aztán ott vannak rajtuk kívül a manipulator nárcik bántalmazók akiknek meg sikeres karrierjük van, be vannak védve ügyvédismikkel is, szocializáltabbak is l, népszerübbek is, "mindenki felé tudnak állni", elnyomni másokat, meg minden.


És ezeknek megy a szekér, ezeket szeretik a párjuk, ezek mellett tartanak ki.

2023. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nagyon nagyon egyszerű ennek az oka:

Több a nem egészséges ember, mint az egészséges!

Így még szép hogy hamarabb fognak egymásra találni, mert sokkal nagyobb a merítés.

De tekintve hogy ezek az emberek olyanok amilyenek, egy percig nem irigylem a látszólag csodás, de valójában sz@r kapcsolatukat, és nektek sem kéne

2023. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!