Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha nem akarja kezeltetni magát?

Figyelt kérdés

A baratom lábgombában szenved, látszik hámlik a talpa, es rettenetesen viszket neki, folyton dörzsöli szőnyegbe, mindenhova, így vakarja.

En is elkaptam, ráterjedt a lábujjkörmeimre, 3 körmöm lehámlott. Kezeltem es helyrejött.

A baj az, hogy tagadja, hogy gombája lenne, azt mondja, kiszáradt a talpa. Neki is vettünk kenőcsöt, de nem hajlandó rendszeresen kezelni, kenni magát. Emiatt nem múlik neki, évek óta megvan neki, vagy 20 éve szerintem.

Mar a szőnyegeim egy részét kidobtam, egy részét kimosattam, de padlóról tovabb terjed, es fürdőből.

Szerinte beképzelem. Es folyton újrafertőződöm.


2023. okt. 21. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Fizesd be egy profi magánorvoshoz! A TB alapút normális ember nem is vállalja be. Hentes orvosok, bunkó asszisztensek.
2023. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki.

Már bocsánat... én nem vagyok annak a híve, hogy mindenre a szakítás legyen a megoldás, de ez a pasas kritikán aluli. Még ha csak a saját problémája lenne, oké. De téged fertőz meg folyton. Ráadásul dominanciakérdést csinál belőle, hogy ő csakazértsem fogja kezeltetni magát.

2023. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz csinálni, ha ő ennyire igénytelen, és nem akar vele foglalkozni.
2023. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem hajlandó zoknit sem hordani itthon.

Tagadja hogy gombás

2023. okt. 21. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá továbbra is gusztusod, akkor kezelgesd magad továbbra is. Ő nem fogja belátni a problémát soha. Egyébként kéne neki cukor vizsgálat is, mert a cukorbetegség odabsz ám az immunrendszernek szépen, és még kezeléssel is nagyon nehéz megszabadulni a gombától.
2023. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igénytelennek tűnik, kidobnám.
2023. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem ő a legélesebb kés a fiókban?

A helyzet az, hogy ismerem ezt a fajta jellemet. Sajnos a tágabb családban is van ilyen, három is. Az alapvető hozzáállásuk az, hogy "ők nem betegek". Éspresztízs- illetve dominanciakérdést csinálnak abból, hogy ők nem lehetnek betegek. Egyikük például fél évig felállni nem tudott, úgy fájt a lába, kúszva ment ki vécére is, de ő nem beteg, mert nem volt orvosnál. Ők megrekedtek azon a szinten, hogy betegség = gyengeség, gyengeség = férfiatlanság. Csak azt nem fogják fel, hogy nem attól lesznek betegek, hogy elfogadnak egy kezelést, és így mások életminőségét rontják.

Fiatalabb korban talán még lehet a hozzáálláson javítani, bár az ilyen emberek rendszerint meg vannak győződve róla, hogy mindent mindenkinél jobban tudnak. Ergo menthetetlenek.

Neked két választásod van. Vagy tűröd ezt, és nyeled a kellemetlenségeket örökké, vagy ameddig valami csoda folytán magától el nem múlik a gombája, vagy kidobod ezt az igénytelen bunkót.

2023. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

7.


Mondjuk van, ahol a feleség tényleg kikiáltja a férjét "gyengének", ha az beteg merészel lenni.

2023. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Szagold a büdös gombás lábát. Normális nő már az első ilyen eset után kivágta volna, mint macskát szarni, nem még tűri tovább az igénytelen egoista, önző fejét.
2023. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!