Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi is ez a “sugardaddy”/“sugar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is ez a “sugardaddy”/“sugarmommy” láz?

Figyelt kérdés

A közösségi oldalakon már sokadik alkalommal kaptam külföldi férfitól üzenetet, hogy ő beszélgetésért óhajtana forintra átszámítva rengeteget fizetni. Én ezekre nem is reagálok, de már elgondolkodtam, hogy ezek valós, létező dolgok?

Mi van ha egyszer kéri vissza a pénzt? Feljelenti a lànyt? Mit tud csinálni? Egyáltalán tényleg képes fizetni?

Én nem tudom beleképzelni sem magam ebbe a helyzetbe, de állítólag igen sokan csinálják ezt.

Aki tapasztaltabb, kérem írja le, hogy mi ez.

Köszönöm.



2023. okt. 22. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudja visszatérni, sem feljelenteni. Mégis hol és hogyan?
2023. okt. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem te a legtöbb esetben valami csalárd tevékenységgel kerültél kapcsolatba.


Amúgy a sugárdaddy jelenség valóban létezik. Sugármommy jelenséggel még nem találkoztam. De igényem az lenne rá. 😅


Visszakérésről még nem hallottam, de visszaszerezni hogyan is tudná? Ha csak nem valami befolyásos, hatalommal rendelkező ember, akkor valószínűleg sehogy. Meg a sugarbaby-k sem olyanok általában, hogy befeketetési számlán tartják a kapott összeget. Elköltik luxus életre, drága lomokra, esetleg élményre. A kokaint is miután felszívta már nem kaphatja vissza. Rendőrségi úgyről még nem hallottam ha mindkét fél rendes. Ott ahol meg valami történik, az általában inkább már bűncselekmény, ami valóban a rendőrség hatásköre. Sokan valóban fizetnek, finanszíroznak. Hisz ha az embernek rengeteg pénze van, a pénz értékét veszti. És a pénz valójában értéktelen. Ezért elcseréli. Odaadja annak akiért/akitől remél valamit. Ha szexet akkor szexet. Ha társaságot akkor társaságot. Ha perverz vágyak kiélését, akkor azt. Sok minden lehetséges, és itt is a kereslet-kínálat törvényei az uralkodók. Remélem valami használhatót is írtam. 30/F

2023. okt. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Azt azért remélem tudod, hogy a beszélgetés hamar prostitúcióba menne át. :D
2023. okt. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Csak a pénz, csak a pénz, csak a pénz. Erről szól minden.
2023. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Beszélgetésért nem fizetnék soha, de a fétisem megéléséért szoktam. Innen az oldalról is volt már egy pár lány akikkel ilyen kapcsolatban voltam, rövidebb-hosszabb ideig. Csak sajnos nehéz olyat találni aki komolyan is gondolja, és nem tűnik el 1-2 találkozó után.

A pénzt miért kérném vissza? Ezt nem is értem. Mindig alkalmanként fizetek és előre. Eszembe sem jutott soha visszakérni.

2023. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Facebookon nem írnék rá lányokra ilyen ügyben, de teljesen szexmentes fétisért fizetek olyannak, aki benne van, ha úgy alakul. De ráerőltetni nem akarnám senkire, meg Facebookon zaklatni ilyennel valakit. Nem értem, ők miért teszik, a lányokat is zavarja.
2023. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!