Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a férfinél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a férfinél ha többet szeretget mint eddig bármikor ha most sem szerelmes belém csak szeret? Most érzi hogy jó minden ezért jobban kimeri mutatni?

Figyelt kérdés

Sosem szerelemmel szeretett de szeret, jólérzi magát velem, boldog. Ahogy megy az idő viszont erzem jobban figyel rám, többet kedveskedik, többet simogat. most nem tudom eldönteni hogy ahogy mennek a hónapok évek jobban megszeretett jobban ragaszkodik mert biztos pont vagyok neki vagy csak simán összecsiszolódtunk jó minden fázisba vagyunk?

Az



2023. okt. 22. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez milyen kapcsolat, amiben vagytok?
2023. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobban szeret, mint embert, netalántán beléd esett, vagy hűtlen hozzád...
2023. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barátnő vagyok, szeret vonzódik, de az a nagy szerelem nem volt meg sosem részéről, csak furcsálom hogy megy az idő és jobban kimutatja hogy fontks vagyok neki, pedig ha nem volt sosem szerelmes pint hogy távolodni kéne mert megun vagy elmegy a szikra
2023. okt. 22. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:

És tudtad az elejétől kezdve, hogy mi a szitu és így is vele vagy?

Mióta vagytok együtt?

2023. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudtam, korrekt volt, mondta h tetszek neki es illeknjs hozzá, mondta hogy ő már nem huszon éves h csak azt nézze h húde szerelmes legyen, már neki számít hogy 1 életre terezzen. Masfél éve vagyunk együtt, utóbbi fél évbe tűnt fel h nagyobb az összhang és esetleg ezért szeretget jobban, de nemtjdom
2023. okt. 22. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy félrelép.
2023. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha félrelél akkor pont hogy eltávolodnia kéne nem?
2023. okt. 22. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!