Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, hogyha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, hogyha nagyon magányosak vagytok?

Figyelt kérdés
Főleg este, amikor egyedül fekszetek le, és nincs aki hozzátok bújjon. Vagy amikor látjátok a szerelmes párokat.
2023. okt. 23. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Nyuszival alszom neha, meg irkalok a társkeren es rosszul esik hogy őket a szex erdekli meg a miben vagy, miben alszol dolgok..

Es még jobban fáj.


A szerelmespárok hidegen hagynak valahogy. Egyik csajnak se tetszik a pasija.

A szomszed pl egy paraszttal jár aki ugy beszèl hogy "vót má", " jó van az", masik nő olyan palival akinek büdös a szája es rohadnak a fogai, harmadik(bnőm) olyannal hogy kb a csaj a magasabb meg fittebb szexi, a palija meg egy nyomi aszott kis csicskája, pincsije aki neki ugrál, meg pénzeli, másik bnőmnek meg mindig pasija van aztan szakitas pasi szakitás pasi szakítás mert bolond pasikat fog ki vagy nőzőseket, tesomat(lány) meg lehúzza a barátja állandoan a pénzen veszekednek, anyának megint olyan palija van mimt bnőmnek hogy a pasi csak egy házi szerelő kertésze meg csicskája es 2 szavas halk ember, a kollegák párjához en hozzá se tudnék èrni dagadtak öregek es engem lesnek mikozben felesègük családjuk van..., szoval szerelmespárok láttán bennem csak ilyen érzések futnak át hogy na nekem azert nincs párom mert én speciel szóba se állok büdös szájúakkal, csicskákkal, papucsokkal, vagy olyanokkal akik a nőjük mellett csorgatják másokra a nyálukat, vagy akik ugy beszélnek hogy vót má, mások meg igen.

Es nekik évtizedes komoly kapcsolataik vannak de nekem ez nem megy. Nincs gyomrom ehhez.

Probáltam már ugyan hogy megalkuvo legyek. De 1 év mulva màr az is zavart hogy levegot vesz. Szakitottam korrekten inkább.

Azt hittem majd megszokommajd megszeretem hát forditva lett. Szinte megundorodtam.

2023. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mint az első... és nem érzem magam egyébként magányosnak.Nyilván hiányzik egy társ,de ezt sem erőltetni,sem sietettni nem lehet.
2023. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és független. Az mellett domináns
2023. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szomorúan visszagondolok a múltra amikor ez még megvolt, és azon gondolkozom, milyen jó lenne most szívrohamot kapni és nem szenvedni tovább.
2023. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A munkába temetkezem… nem vált be. A barátaim mind családosak mással nemtudom lefoglalni magam hogy enyhítse a magànyt.
2023. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Gyúrok, futok. Utána már nincs erőm ilyeneken agyalni, csak üres fejjel fekszem.
2023. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Hasonlóan vagyok vele, mint az 1. (ma 11:07) hozzászóló, csak nyuszi helyett kutyák és macskák vannak. Tehát nem a legjobb így, de aztán amikor arra gondolok, hogy milyen kapcsolatokban kellene vagy lehetne élnem, azt még rosszabbnak érzem.

Rossz kapcsolat < Egyedülállónak lenni < Jó kapcsolat

Az én mércém szerint jó kapcsolatra nincs esélyem, annál még az Eurojackpotot is előbb nyerem meg. Egy számomra nem megfelelő kapcsolatnál/férfinál (-nél?) pedig még az egyedüllét is jobb.

2023. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magányosak vagytok akkor írjatok. Férfi vagyok.
2023. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Eszembe jut az exem, és arra gondolok, hogy legalább nyugodtan fekszem le aludni, és nem kell tőle félnem. Bőven van rosszabb annál, hogy valaki szingli.
2023. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére amint lerakom a fejem már alszok is.
2023. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!