Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasim nem féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim nem féltékeny azért van mert megbízik bennem vagy annyira nemmks érdeklem?

Figyelt kérdés
Munkahelyen ha ő jol elbeszelget a női kollégaival azért szemmel tartom, ha vakamelyikel jobban akkor megmár zavar. Ha hozzám jön 1 férfi kolléga beszélgetni többet meg nemérdekli. Normalis ez? Mondta is h beszélgessek nyugodtan nemakar lekorlátozni. Azért engem zavar hogy kis féltékenységet nem látok rajta

2023. okt. 25. 08:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeret teged.. azt azeretne hogy massal fekudj le es vegre lesz oka szakitani!
2023. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

(#8)

Én azt vallom, hogyha valahol a másik féltékenységre ad okot ténylegesen, vagy ilyen kétes dolgokat művel, akkor ott egy percig nem kell gondolkodni meg idegeskedni, bizonytalanságban tartani saját magunkat, hanem el kell köszönni.

Nincs miért féltékenykedni, mivel mindenhez 2 ember kell. Ha ilyen jellemtelen valaki, hogy akár megcsalásra is képes, akkor megérdemli, hogy miatta gyomorgörcsbe legyen az ember? Hát k_rvára nem.

Ezért nincs értelme a féltékenységnek. Akit lehet vinni, hát vigyék is, jó messzire. Kinek van ilyenre szüksége.

2023. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Undorító vagy kérdező. Remélem a párod is minél hamar rájön, hogy kivel van együtt és lecserél egy normális lelkű nőre.
2023. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet azt kommunikalja, hogy nem feltekeny, de belül egy kicsit megis bosszantja, csak nem akarja kimutatni. Orulj neki, hogy nem akar agyonkorlatozni.
2023. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan aki szerint a kb 50 évvel idősebbel (80+) se szabadott volna beszélgetnem! Mondjuk ezért szó szerint kiröhögtem.

A tiéd áll hozzá normálisan, mégis mire menne a féltékenykedéssel? Aki hűséges, azt nem lehet elcsábítani, aki nem az, azt meg nem lehet benne megakadályozni. De belülről lehet zavarja, csak értelmesebb annál minthogy kimutassa

2023. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, az kéne még, hogy a barátom kiakadjon, ha csak hozzászólok egy pasihoz. Mondjuk én sem vagyok féltékeny fordított helyzetben, te biztos azért gondolod hogy a párod nem szeret, mert te az vagy. Szerintem normálisan áll hozzá a párod.
2023. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Senior Séf ***** válasza:
100%
Imádom a feleségemet, de sohasem voltam rá féltékeny. Egyszerűen azért, mert tudom, megtettem és folyamatosan megteszek mindent, hogy (számára) én legyek a földkerekség legjobb pasija.
2023. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!