Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Nem pesti vagyok, hanem vidéki, Tolna megyében élek. (Itteni privatokat nem fogadok el, azonnal tiltok mindenkit!)


Van két barátnőm, akiknek van párjuk. A párjaikkal is eddig még csak kétszer találkoztam összesen, nemhogy a párjaik szingli haverjaival... Boltban dolgozok, nőkkel, hiába jönnek sokan, ilyenből nem lesz semmi, csinosíthatom ki magam akármilyen jól is, mosolyoghatok akármilyen kedvesen. Edzőterembe jó, ha van kettő olyan fiú, aki szóba jöhetne (többsége 30-40+-os férfi, akikből nem kérek), de ők nem azért vannak ott, hogy ismerkedhessenek, nem fogadják jól a közeledésem, azt se tudom van-e barátnőjük vagy sem, a lényeg hogy ott is kilőve az ismerkedés...

Jártam csoportos edzésre, ott is főleg csak nők voltak.


2023. okt. 25. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Menj el szórakozni.
2023. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Netes ismerkedés teljesen kizárt? Én budapesti vagyok, de mindig is utáltam eljárni otthonról, így neten ismerkedtem és ott is ismertem meg a páromat 9 évvel ezelőtt (hozzáteszem, ő akkor még vidéken élt, jó messze tőlem)
2023. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Kezdetnek tartsd nyitva a lehetőséget és ne tilts azonnal mindenkit, mivel ez is egy lehetőség. Ha máshol is hasonlóképpen reagálsz a kezdeményezésre, nehéz lesz párkapcsolatot találnod.


Érdemes volna olyan hobbit találnod, ahol van lehetőséged más embereket megismerni. Hogyha Tolna megyében nincs ilyen, nyugodtan elhagyhatod a megye határát: szórakozóhely, társasjáték est, tánciskola, túracsoport, könyvklub, önkénteskedés, nyaralás, ülj ki a padra olvasni egy viszonylag forgalmas helyen.

2023. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen szar válaszokat adtunk, hogy mindenkit le kellett pontozni?
2023. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem.ismerkedni akar, itt is tiltással fenyeget. Ez tombolni akar, mwrt a világ hülye, nem pedig ő nem elég leleményes!


F, 39

2023. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Kamu a kérdés. Ha valaki akár kapcsolatot az talál, a kérdező inkább sajnaltatni akarja magát mintsem párkapcsolatot.
2023. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!