Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jonnek be a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jonnek be a kicsit csoves kinezetu pasik?

Figyelt kérdés
Ugy ertem volt, akinek nem volt foga se fiatal kora ellenere. (Marmint volt csak 1-2 le volt torve pl es ugy hagyta.) A ruhaik is tok egyszeruek, regiek sokszor. Ilyen lepukkant rocker stilus. En igenyes, noies vagyok, nem pitsas, hanem letisztult, figyelek mindenre, sokaknak bejovok, de en meg mindig valami ilyenre megyek ra aztan ugy nezunk ki egyutt mint a Suzi es Tekergo.
2023. okt. 25. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos mert kék a szeme
2023. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ellentétek vonzzák egymást?
2023. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod. Kire emlékeztet? Mit ad neked, milyen érzést, ha ilyen külsejű emberrel vagy?
2023. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A példádon felvisítottam 🤣🤣
2023. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt erre vágysz. Nem volt semmi a múltban, ami miatt lehetséges ez?
2023. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Kamu kerdes .. derfi irta ki.
2023. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg meg szeretnéd őket menteni?
2023. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy "Suzi es Tekergo" még néz is ki valahogy:).
2023. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Akkor Thomas O'Pamacska jobb példa.

2023. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

5-os nem hiszem, de szeretem a lazasagot es ha valakit nem erdekelnek a tarsadalmi elvarasok, de ez nem magyarazza szerintem a letort fogakat😂

7-es azt biztos nem, az esetlenseget nem birom, oke a nagyon gazos ruhakat kidobatnam veluk, ami mar lyukas, de ennel jobban nem akarok senkit megmenteni😃 szemelyisegre rendben vannak altalaban, jo fejek, normalisak, stabil elet, nem massziv alkeszek, ilyen ertelemben nem lecsuszott alakok.

2023. okt. 25. 20:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!