Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt hogy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy fiú lány között nincs barátság, ugyanis az egyik mindig többet fog érezni a másik iránt, amikor nem lehet olyan eset hogy abszolút nem vonzódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt amikor nekem is sokszor mondják hogy fiú lány között nincs barátság, mert egyik fél mindig többet fog érezni a másik iránt, nekem van egy barátnőm aki eléggé el van hízva, én nem tudok a kövérekhez vonzódni, illetve ő sem vonzódik hozzám mert én se vagyok egy helyes pasi, tehát szerintem ez barátság, ugyanis viszont szellemileg nagyon jól megértjük egymást
2023. okt. 28. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyan emberek, akik nem így működnek.
2023. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Így könnyű, de akkor mi lesz, ha ne adj isten lefogy és folyton hegyez rá a répa?
2023. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor kérdezz vissza, kérdező, hogy "egy full leszbikus nő, és egy full meleg pasi között sem?"
2023. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Tuti hogy nem fog lefagyni de akkor sem vonzó számomra
2023. okt. 28. 11:48
 5/13 A kérdező kommentje:
2. Így könnyű.... Akkor ezek szerint mégis létezhet ilyen eset tehát lehet férfi lány kötött barátság
2023. okt. 28. 11:51
 6/13 Kitana. ***** válasza:
94%

Én azt nem tudom, miért vannak ráállva erre a vonzalomra, attól még, mert valakit vonzónak tartok, nem akarok mindenképp lefeküdni vele, pláne ha amúgy kapcsolatban vagyok, és van kivel lefeküdnöm és problémáink sincsenek. De ahhoz meg, hogy ilyen szintű vonzalom legyen, hogy felmerüljön a gondolat, hogy á úgysem tudja meg a párom, nem kell barátnak sem lenni.

Szerintem ez abból alakulhatott ki, hogy rengeteg ember ferdít ezerrel, mikor van valaki, akivel csalják vagy csalnák a másikat, hogy ne aggódjon, mert csak barát, közben meg eleve szó sem volt ilyesmiről, hogy bármikor is csak barátként akart volna rá tekinteni.

2023. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy ő sem vonzódik hozzád?
2023. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Hát abszolút nem adta a jelét és nem mondta..
2023. okt. 28. 12:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy primitív ember nem képes felfogni, hogy nem mindenki működik ugyanúgy. Azt hiszik, hogy mivel ők képtelenek rá, így egyáltalán nem is létezhet.
2023. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Ha alapjáraton csak olyan emberekkel barátkozik valaki akit jóképűnek/csinosnak/elfogadhatónak tart abból alakulhat ki vonzalom, vagy eleve jelen volt.

Ilyen egyszerű.

2023. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!