Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak még az igaz szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még az igaz szerelemre ami talán sosem jön el vagy használjam a józan eszem és a realitástudatom? 25/N

Figyelt kérdés

Röviden szeretném összefoglalni,bár ha rövid vagyok nem biztos hogy meg fogjátok érteni mindazon körülményeket melyek nagyon fontosak és nem elhanyagolhatók.

25 éves fiatal anya vagyok,van egy 5 éves kislányom,20 évesen szakítottam az akkor 27 éves édesapjával és azóta itthon élek anyáékkal,a szüleimmel és az öcsémmel élünk.A szüleim sokat segítenek de ebben a felállásban megmondom őszintén leányanyának érzem magam,nem egészséges hogy 25 évesen így élek bármennyire is szeretem a családom de nőként ez nem egy boldog élet számomra hisz nem érvényesülök mint nő.Párom nem volt azóta és férfi nem érintett lassan 4 éve.(Az eddigi legutolsó férfi az életemben a kislányom apja volt.)

Ez azt jelenti 19 évesen megismertem,20 évesen megszületett a kislányunk és aztán 5 hónappal később szakítottunk,azóta tulajdonképpen semmi szexualitás semmi "női élet"nincs.Nagyon nagyon hiányzik a szexualitás természetesen hisz fiatal nő vagyok és a legszebb éveim végigvegetáltam.20-25 éves koromig semmilyen szexualitás...

Nem arról van szó hogy nem adok magamra mert egyébként a környezetem egy nagyon dekoratív szép nőnek tart,anyukám egzotikus szépségét örököltem,dús göndör sötétbarna haj, kreol bőr,kerek baba-arc,vékony kecses alak.Nem fényezni akarom magam,csak kihangsúlyozni hogy nem az én igénytelenségem miatt nincs az életemben férfi,mert nem arról van szó hogy ne udvarolnának,a baj az hogy a helyesek csak szexet akarnak és kihasználni a testem a dekoratívságom,akik pedig komolyabban szeretnének ők nem igazán vonzanak.

Sajnos a tipikus rosszfiúk,macsók az eseteim,de az elmúlt években ők csak csalódást és fájdalmat okoztak.Mindig kiderült csak felületesen akarnak megismerni és egy bájos arc+szexi test az amit bennem látnak és ezt akarják megismerni.... aztán tovább kalandozni....


És akkor itt a dolog másik oldala a férfiak azon része akik viszont normálisak és házassági szándékuk lenne és anyagilag is kifejezetten jómodúak,elsősorban a családom ismeretségébe tartoznak ezek a "kérők":


Nem tetszenek,nem helyesek!

Nem tudom elképzelni hogy eljön az éjszaka és egy ilyen férjem legyen akit még csak nem is kívánok mint férfit és vele történjenek ott a dolgok..


Nos az elmúlt években több ilyen férfit is visszautasítottam:

volt köztük olyan is aki pl. az Emírségekben él és nagyon jómódú,csak sajnos nagyon nem az én esetem és az anyukájának mondtam meg hogy ez nem fog működni :/


Volt egy aki szintén már kész családi házzal felújítva,egzisztenciális háttérrel saját vállalkozással,ő sem tetszett :/



és még sorolhatnám


Szóval maga a probléma hogy aki igazán tetszik az a szívtörő macsó aki csak meg akar..... (sajnos most is még mindig egy ilyen macsónak a hatása alatt vagyok és még mindig "gyászolom"hogy soha nem leszek vele...)


Akinek pedig én tetszem igazán az nekem nem kell mert tényleg ők csúnya szóval élve csak tehetősek de nem dekoratív férfiak! :/...


Sajnos az idő csak telik és telik és ez a forgatókönyv mintha folyton ismételné önmagát..


Anyukám szokott is viccelődni vele hogy egy elérhetetlen hercegnőként viselkedem aki a toronyban vár az igazira miközben az idő telik és az évek telnek,és ha így folytatom és ilyen válogatós vagyok egyszer eljár az iő felettem és idősebben már nem lesz ennyi mindenből válogatnom...miközben megérti hogy nem tetszenek ezek a férfiak....


Ráadásul apukám vállalkozása sajnos tönkrement anyagi problémákkal küszködünk és a mindennapi megélgetésünk is egyre nehezebb,plusz normális jól fizető munkát sem találok így egyre nagyobb kíhívás az anyagiak...


Itt vagyok 25 évesen,egy 5 éves kislánnyal akiről gondoskodnom kell,itt vagyok 25 évesen én egy fiatal nő tele nyilvánvalóan szexuális női vágyakkal melyekről teljesen lekellett mondanom az elmúlt 5 talán legszebb női évemben,mert nem akartam magam koloncként odadobni olyanoknak akiknek csak a testem kellett.Itt vagyok 25 évesen kiéhezve a szerelemre,a szexualitásra,még együtt élek a családommal és velük közösen nevelem a kislányom ami szép és jó de mint nő női minőségben sehol sem érzem magam.

A férfiak akik tetszenek csak ki akarnak használni,azt amire vágyok házasság és család csak "csúnya nem esztétikus férfiak tudnák"megadni.

Ezért választanom kell várok tovább sóvárogva kitudja meddig a szülői házban

" leányanyaként" kifejezetten egyre szűkűlő anyagi körülmények közt küszködve vagy elfogadom azt az ajánlatot amit a család egyik szintén jómódú férfi ismerőse tett felém,hozzámegyek,háttérbe szorítva a szerelemről-szexualitásról alkotott talán túlszépített illúizom és elkezdem a felnőtt női életem egy olyan férfi oldalán aki ugyan egyáltalában nem vonz de egy olyan kényelmes és anyagilag stabil életét teremt nekem és a kislányomnak,aki mellett utazgathatunk szép helyekre, országokba amikor csak akarunk,és aki mindent megad szép cipők,ruhák ékszerek,egy kényelmes szép élet,szép helyek finom ételek,jómodúság.


VAGY


továbbra is kiteszem magam szívtörő macsók kamu udvarlásának és újabb éveket b*szok el a maradék fiatalságomból arra hogy várok valakire...mert valamiért az a kombináció hogy egyszerre legyen helyes és legyen komoly szándéka egyszerűen nem adatik meg nekem.

Nekem a pénz sose számított,ha az számítana mennyi ilyen lehetőségem volt az elmúlt években mégsem éltem vele.

Nekem csak egy helyes és komoly férfi kéne de az én életemben ez elérhetetlen,

csak két opció van sajnos:

-komoly szándék,egzisztenciális háttér,nem helyes férfi


vagy


-komolytalan kalandozó,szenvedélyes de felületes udvarlás,szemtelenül jóképű de csak szex


Ez az egész olyan szomorú,engem nem érdekelt sose a pénz.Nekem az hogy helyes legyen hogy szerelmes legyek,hogy testileg és szexuálisan is akarjam,kívánjam mindig is az igazi vad elsöprő szerelemről és forró éjszakákról álmodoztam.


Erre az élet ezt nem adja meg nekem annak ellenére hogy szép nő vagyok.


Helyette csak a leírt két opció van. Mintha azt mondaná nekem az élet:


"Sose adom meg neked az igazi mindent elsöprő szerelmet,a szenvedélyes szerelmet.

De adok helyette jómódú "csúnya férfi kérőket"akik vesznek neked szép cipőt táskát,ékszereket és elutazhatsz egy csomó szép helyre.

Hát nem jó nem ajánlat?

Nem kapsz helyes férfit nem adok neked de gazdagot igen"

Legyél boldog neked ez jár,ezt kapod tőlem nem kell neked szerelem pénzes férjét adok neked.

Sose élheted át az igazi szerelmet mert nem adom meg de kárpótlásul kapsz szép Gucci-táskát és elutazhatsz Balira.Legyél vele boldog.


Üdv puszi élet



Úgy érzem mostmár 25 évesen nem várhatok tovább már 5 éve erre várok és anyának talán igaza van.Most kell cselekedni amikor még szép és fiatal nő vagyok.Most kell el fogadni a jó ajánlatot amég van amég kapok.



Le kell mondanom a szenvedélyes szerelemről és örökre elfelednem,és kiegyeznem azzal hogyha nem akarok a szüleim nyakán megöregedni akkor minél előbb férjhez megyek.


Mielőtt bárki azzal jönne hogy esetleg nem dolgozom és a szüleimmel tartalom el magam annak üzenem 16 órás műszakjaim vannak vendéglátásban.


2023. okt. 30. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt férfi írta.
2023. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
#1: szerintem is, egyértelműen.
2023. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Miért írta volna férfi?

Ne haragudjatok de ez nagyon bántó,nőként azt hiszik férfi írta.

2023. okt. 30. 21:31
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Végigszenvedtem. Borzasztó. Te nem anya és nem.nő vagy, hanem tinilány.


Azonnali szikra is kellne, kb. modell férfi is, miközben a vaginád van csak, meg egy apátlan gyereked. Még normális kapcsolatot sem tudsz felmutatni.


Csak a kicsit sajnálom. Téged tucatnőnek tartalak, aki jó, ha 16 egy 25 éves testében!


F, 39

2023. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Ja...a pénz azért nem érdekelt, mert más oldotta meg helyetted. Majd fog, ha a kicsi cseperedik, igényei lesznek és sem a valódi, sem a mostohaapja ( a nagy szerelem) nem sajnálja le sem. Akkor majd a romantikus vágyak anyagivá válnak.
2023. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ismerkedj, válogass, hiszen sok a jelentkező. Előbb-utóbb találsz neked megfelelő férfit, még nagyon fiatal vagy.
2023. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Rendkívül gyerekes és felszínes vagy. Ezt az is alátámsztja, hogy 19 évesen megismertél valakit aki egyből teherberakott majd ott is hagyott. Gondolom ez is valami egyértelműen olyan csávó volt aki csak dugni akart de te majd megfogod gyerekkel (ja nem).

Amúgy meg nézz utána: elhagyatottság séma

2023. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
utolsó:Nem igaz mert együtt éltünk és el is jegyzett még a kicsi megfoganása előtt nem megfogtam magamnak :)
2023. okt. 30. 22:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Istenem még csak 25 éves vagy. Hova szaladsz? Szexelj ha jólesik, de ne senkiháziakkal és ne csináltasd fel magad. Majd jön a szerelem is. De nem kell erőltetni!
2023. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Szerelmes már voltál, gondolom azért lett a kislányod.

A jóķépű macsók nem alkalmasak pótapának, de családfőnek sem.

Nem a pénz miatt, de a szemeben többet ér egy komoly férfi, akitől tiszteletet, gondosodást kaphatsz.

A szerelem elmúlik.(mindig)

Egy nem szép férfivel, pedig működhet nagyon jól, egy házasság egymás tiszteletével, még a szex is lehet jó.

Vagy álmodozz tovább királylány.

2023. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!