Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a lány?

Figyelt kérdés
Korábban észrevettem hogy bármikor egy légtérben vagyunk engem néz, nevet a vicceimen vagy rajtam bármit mondok vagy csinálok, néha beszélgetünk, ő folyamatosan érdeklődik felőlem, kedvesebb velem mint másokkal és ha a barátnőivel van akkor általában beszélnek rólam, olyan eset is volt hogy amikor beléptem az ajtón miután nem voltunk hallótávolságban súgott valamit egy baratnőjének,aztán a barátnője is rámnézett (ez 4 alkalomból amikor találkoztunk 2szer megtörtént). Arra gondoltam hogy lehet hogy szimpatikusnak talál vagy megismerne, vagy esetleg bír engem, de egyszer egy nagyobb társaságban szóba jött a dolog, de minden ellenem alakult, és az volt szerintem az első alkalom hogy nem mosolygott rám, sőt rám se nézett és nem tudom, hogy neki ez kellemetlen volt vagy valamit félre értettem, de olyan érzésem volt hogy kicsit korán jött szóba a téma. Nagyon jól néz ki, viszont én nem szeretek bele senkibe ránézésre, csak ismerkedőfázisban voltunk, és meg is ismerném szívesen de most kicsit nehezebb lesz, hogy nem tudom mit gondol, vagy mit hallott és ha máshogy fog viszonyulni hozzám a továbbiakban akkor mégrosszabb lesz. Valami tippet is elfogadnák hogy hogy lehetne tiszta lappal kezdeni. Nagyjából minden világos lenne ha amikor szóba jött a téma akkor hozzászólt volna vagy valami de csendben nem mosolyogva félrenézett, hallotta ahogy kérdezték tőlem hogy tetszik-e és nemet mondtam, arra is gondoltam hogy csalódott vagy rosszul esett neki,de a beszélgetésből kiléptem és utána biztos hogy rólam beszéltek, abból a beszélgetésből annyit tudtam meg mástól hogy állítása szerint az egyik barátomat szimpatikusabbnak találja, de ez szerintem nem igaz, habár a barátom jobban néz ki de őt sose figyelte vagy nyitott felé, semmi jelet vagy ilyesmit nem adott. Lehet hogy mentegetőzött csak, nekem is kellemetlen volt. Ha valakit érdekel kicsit jobban privátban több mindent kifejthetek, bár ha bárki abból a társaságból olvasna gyakorikerdeseket akkor biztos hogy felismernék a történetet.

2023. okt. 31. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"hallotta ahogy kérdezték tőlem hogy tetszik-e és nemet mondtam, arra is gondoltam hogy csalódott vagy rosszul esett neki"


Mivel egyertelmuen tetszetttel neki es szivesen megismerkedett volna veled, ezek alapjan siman azt gondolja, nincs eselye nalad. Azok koze a ritka lanyok koze tartozik, akik nem ribik es nem ok akarjak felszedni a fiukat.

Arra vart, hogy te legyel a kezdemenyezo, te menj oda hozza.

Tudod, a kommunikacio csodakra kepes. A hianya okozza a kellemetlensegeket. ;-)

2023. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha nekem tetszene egy srác, és mindenki előtt kijelentené, hogy nem tetszem neki, még szép, hogy szarul esne és nem is adnék tovább jeleket neki/nem keresném a társaságát, hiszen könnyebb elfelejteni valakit úgy, hogy nem vagy vele napi kapcsolatban.


Szóval ha szimpatikus is voltál neki, ezzel elrontottad.


Megpróbálhatod elhívni randira, de szerintem ezek után vagy nem annak fogja gondolni vagy azt hiszi szórakozol vele.


És az, hogy tetszik, nem egyenlő azzal, hogy szerelmes vagy belé, szóval elég rossz volt, hogy letagadtad:/

2023. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt jeleztem hogy szerintem jól néz ki, de annyi ember előtt nem akartam nyíltan kimondani és voltak olyanok akik féltem hogy kellemetlen helyzetbe hoztak volna minket. Belegondolva lehet hogy tényleg kezelhettem volna jobban, de nem vagyok benne biztos hogy tetszettem neki, az is igaz hogy nem a ribik közé tartozott. De nem nézek ki túl jól így nem nagyon tudtam azt feltételezni hogy tetszek neki. Viszont a barátnői megkérdezték és ő is tagadott, vagy valamit én néztem be. Köszönöm a válaszokat, el nem fogom engedni a témát, ha rossz vége lesz akkor majd tanulok belőle.
2023. okt. 31. 17:32
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Most megfogtál, kérdező. Fogggalmam sincs, mit akarhat egy ivarérett csaj egy pasitól. Talán szabásmintát akart cserélni veled, vagy tényleg nem tudom.
2023. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!