Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ?ha szakítás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ?ha szakítás után, mindkét fél nézzi vibren az elérhető-e a másik, és egymás adatlapját facebookon.

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy számítanak még egymásnak. Én egyszer néztem meg exem profilját és gondoltam "Ugyanúgy nem érzek semmit, mint mikor még ismertem..." (ok, erre nem vagyok büszke, de "evvan")
2023. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fèlnek szembesulni azzal hogx esetleg a másiknak màr màs van.


En speciel fájo szakitások utan meg se merném nèzni az exek képeit meg ilyenek. Talan amikor màr rég màsik pasim van.

2023. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor, addig néztem a másikat amíg nem voltam túl rajta és szerettem volna még vele lenni. Ha már elengedtem, nem érdekeltek ezek
2023. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1es,ez eléggé elkeserítő..nem erzel semmit, akkorsem amikor ismerted..🤔🤷‍♀️ A kérdésre válaszolva kívancsiskodik még, az én meglátásom szerint, ahelyett hogy törölni mint ismerőst így elfelejteni is könnyebb, ha nem látod!
2023. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most off, de érdekelne, hogy mostmár olyan funkció is van, aminek a segítségével láthatod, ki látogatta az adatlapodat??? 😯😯 azt hittem, ezt nem lehet tudni.
2023. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 ös nem tudok ilyen funkcióról.Maximum ha nagy siker vagy informatika terén és belemászol a Facebook rejtelmeibe
2023. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyászterápia része. Mint amikor az elhunytról készült fényképeket nézegetjük. Van, akinél segít levezetni.
2023. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!