Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha a férfiak soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a férfiak soha nem kezdeményeztek volna nálatok, szerintetek még mindíg szűzek lennétek?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos is.

A suliban már mindenkinek volt barátja mikor nekem kezdett derengeni az hogy csak azért van nekik, nekem meg nincs mert ők szexelnek a pasikkal.

A suliban ugy kezdeményezett pl az osztalytarsam hogy a kezem se merte megfogni es egyszer jött csak velem haza suli után (egy helyen laktunk), a rakat rendes sráccal nekem soha nem lett semmi akik megcsókolni se mernének.

Aztán jött egy intézetis fiu aki a világ leghelyesebb pasija ndira hivott bemutatta az életét a baratait, tarsait, lakhelyét bevitt kajálni a menzájára, kozben lerazta a rá nyomuló bnöimet akik mint vmi r.bancok másztak rá, de neki nem kellenek ezek az ilye"nők", pont ezért választott engem mert én voltam a legfélénkebb legcsendesebb legartatlanabb.

Úgy vigyázott rám mindig mint vmi hímestojásra neki 16 évesen (en voltam 14)màr hatalmas tapasztalatai voltak nőkkel, velem nagyon óvatosan szerényen kedvesen bánt, 2 évig jártunk titokban(anyáék tiltották), mikor el kellett hagynia a lakhelyét él elköltözni a "szüleihez" vagy bárhova.

Es akkor minden bátorságát összeszedve a gonosz kemény szüleim elé állt hogy megkérné tőlúk a kezem (akkor volt ő 18 én 16), hogy mehessek vele.

Nem engedtek el.

Aztán elég súlyos öngyilkosságot kövezett el de ezt nekem nem mutatta előtte beszéltunk, azt mondta sajnos el kell mennie(elköltöznie) nem tud mit tenni, de ne sírjak letörölte a könnyeim az ujjával és higyjem el találok majd mást, boldog leszek. Neki mennie kell.

A kövi infók róla a tarsaitól hogy kórházban van élet halál közt.

(És akkor engem fikáznak a neten hogy milyenek voltak a volt barataim bántalmazók meg etc)

De visszatèrve, nekem soha életemben nem volt úgy párom hogy én kezdeményeztem volna.

Csakis olyanok akik nagyon akartak engem


A párom ölni is képes lenne miattam. Nemh9gy kezdeményezni anno.

2023. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Kétlem, a jelenlegi páromnál is én kezdeményeztem.
2023. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok kezdeményező típus, de nem hiszem. Van elég magabiztosságom ahhoz, hogy ha tudnám, hogy az az élet rendje, hogy én kezdeményezzek, akkor nem félnék tőle. Akkor is az a típus lettem volna, akinek baráti kapcsolatból alakul ki párkapcsolata (majd pedig meg is ragad az első kapcsolatában), ott meg majdnem mindegy, hogy a végleges lépést ki teszi meg, mert így is úgyis kölcsönösen látszik az érdeklődés.
2023. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Van olyan hely, ahol ez történik: nem kezdeményeznek a férfiak, panaszkodnak is a nők arrafelé!
2023. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Abból kiindulva, hogy én szedtem fel a pasit, akivel végül elvesztettem, erősen kétlem. Meg amúgy a férjemnél is én kezdeményeztem.

Sosem voltam az a hercegnő-típus, aki ölbe tett kézzel várja, hogy észrevegyék. Ha ez valakinek nem tetszik, az már önmagában egy jó szűrő.

2023. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Én nem kezdeményeznék soha nőként.
2023. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Miert pontozzák le azokat akik igen?

Mennyire kell vajon egy nő egy olyan pasinak aki mégcsak kezdemenyezni se képes a nőnèl? Meg mit tudna az tenni amikor az élet viharában kéne a nővel egyutt helyt állnia ha mégcsak kezdeményezni se tud?

Mi a jó a lepontozàsban?

Sok nőnek nem jön be nem alapoz meg semmiféle bizalmat sem. Sem azt hogy akarná a nőt akiért tesz is, es azt sem hogy bajban majd odatenné magát és azt sem hogy van ereje kitartani is bármi is van.

Más nö meg nem vetyeng ezeken egyszeruen odaáll es kezdeményez ő.


De miért kell lepontozni azt aki nem fog, akinek ez is szűrés?

2023. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A kezdeményezéshez a randira hívás is hozzátartozik.
2023. nov. 3. 20:17
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ha akarok tudok kezdeményezni.
2023. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kitana. ***** válasza:
29%
Nem hiszem, bármikor kezdeményezek szexet, ha úgy érzem, nem izgat különösebben ebben a helyzetben, hogy de ha akarna, akkor ő lépne, mivel csak szexről van szó, amit ez esetben én akarok, nem az érdekel, hogy ő mennyire akarja, a férfiak nagy része amúgy is szívesen szexel bármikor szinte bárkivel, nem kell, hogy csak szex esetén én legyek álmaik nője. De az lehet, hogy komoly kapcsolatom nem lenne, mert ahhoz nincs kedvem, hogy én udvaroljak a másiknak, én szervezzem a randikat, én irogassak folyton neki.
2023. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!