Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy szakítás után pénzt kér "vissza" az exem?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem aztán 2 héttel később felhívott, hogy sokat gondolkozott és míg együtt voltunk nagyon sokat költött és kiszámolta, hogy mennyi ment el rám, amit "visszakér". Elsőre azt hittem viccel, de teljesen komolyan gondolja és nem is akar ezzel béken hagyni azóta sem. Nem tudom hogyan gondolja ezt, 2 évet voltunk együtt, én is költöttem rá nyílván, de eszembe se jutna kiszámolni mennyit plusz a szüleim garzonjában éltünk együtt 7 hónapot, akkor ennyi erővel azt is számoljam fel? A kapcsolatunk alatt nem volt ekkora idióta, nem is tudom hova tenni ezt a dolgot, de szerintem egyáltalán nem jogos. Nem tudom mi alapján számolta ki, de 270 ezer ftot követel és lassan ott tartok, hogy számot kell cserélnem, mert 2-3 naponta hívogat és magyarázza, hogy miért kellene kifizetnem neki ezt a pénzt.

A válaszoktól függetlenül nem fogok neki egy ft-ot sem adni, mert kb.azonnal vissza is adhatná, hisz én is költöttem rá, de kiváncsi lennék kinek mi a véleménye erről.


2023. nov. 4. 19:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Furcsa madár, még az életben nem hallottam ilyet.
2023. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Kérj tőle lakbért arra a 7 hónapra .


Nem értem miért veszed fel neki a telefont ?

2023. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A saját számát már tíltottam azóta a tesója vagy haverjai számáról próbálkozik vagy olyan is volt, hogy a húgomat hívogatta.
2023. nov. 4. 19:27
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hihi, ez ugrott be: [link]
2023. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem minden hívást, üzenetet, akármit mentsetek le, ami tőle jön - mindenkinek - aztán szépen sétáljatok el zaklatás miatt feljelentést tenni. Ha bármikor, bármilyen fenyegetés elhangzik a pénzzel kapcsolatban, mehet a feljelentés zsarolás miatt is.
2023. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges kategória.. ilyet még én sem hallottam.
2023. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekem exem az ajándékba adott laptopot követelte vissza... gusztustalan és undorító hogy az elvileg szeretetből a másikra költött pénzt ilyenkor le veri valaki a másikon
2023. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
9%

7.


Mondjuk az is egy gerinc, ha valaki elfogad egy ilyen nagy értékű ajándékot, ha tudja, hogy úgyis szakítás lesz nemsokára.

2023. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ártana egy tételes (!) listát kérni tőle, nem csak a végösszeget, mert ha van végösszeg, akkor valami alapján azt kiszámolta. Elég jó írói vénád van, megírhatnád, mint "Ennyit érek én" novella.
2023. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Ritka szánalmas az exed.

Közöld vele, ha nem hagyja abba, feljelented zaklatásért. Ez egy idióta.

2023. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!