Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az , hogy több fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az , hogy több fiú születik , mint lány? 107:100 30 éves férfi vagyok, de még nem volt párom. Elborzaszt a tény , hogy több férfi van a korosztályomban , mint nő.

Figyelt kérdés
Persze tudom nagyobb a mortalitási ráta a fiúknál, de ez rám is vonatkozik:D
2023. nov. 10. 04:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi elismerem az építő kritikakat
2023. nov. 10. 13:25
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

4, 7

Random számokat én is tudok ám mondani...

2023. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 szerintem senki nem érdekelnek :D
2023. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12# [link]
2023. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14

Megnéztem a 2.1.8-at, 20-39 között 22080-nal több a férfi, aki valamilyen fogyatékossággal él, mint a nő (egyébként megjegyszem, hogy meglepett mennyien élnek fogyatékossággal :O).

A korfa ( [link] 2011-hez tekerve) alapján ebben a korosztálban 58794-nel több férfi van (egyébként a jelenben ez nagyobb szám, de 2011-es fogyatékossági statisztika van, ezért ahhoz nézem)

Homoszexuálisokról nem látok táblát

Mortalitás nem számít ebben a korosztályban, mert a férfiak és nők száma van megadva, tehát közvetve benne van, a genetikus rendellenesség meg feltételezem, hogy a fogyatékosok között szerepel, ha olyan.


58794-22080 = 36714


Tehát még így is több a férfi 2011-es adatokat nézve


És itt jön elő, hogy miért olyan baromság ezzel fogalkozni ugyanúgy, amikor az incelek mondják, hogy férfi többlet van, meg ugyanúgy, amikor nők mondják, hogy az lehet, hogy több a férfi, de több köztük a hulladék. Mert ahogy csavarjuk a dolgot, úgy lesz egyre kevésbé releváns, 36 ezer azért nem nagy eltérés.

2023. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15 én ezt is néztem, itt korfaként le van osztva, hogy ezer férfire hány nő "jut" eszerint kb 3 % a különbség, ebben nincsenek benne a fogyatékosok [link]


A homoszexualitással kapcsolatban leragadtam a google néhány találatánál, erről egy statisztikai hivatal sem készít adatot, az ilyen felmérések szerint a totál homoszexuális, akinek egész életében kizárólag a saját nemével létesít kapcsolatot, a férfiaknál 2%, a nőknél 0,5 százalék. Nem tudom eldönteni az ilyen felmérések között melyik a valid, de mind magasabbnak hozza ki a férfi homoszexualitást.


Ide venném még azért a hajléktalanokat, akik között szintén több a férfi, meg a krónikus alkeszeket/drogosokat.


De igazából nem olyan lényeges egyik szám sem, egyszer egy incelsirámnál néztem rá ezekre az adatokra. Semmilyen férfitöbblet nincs, ha ismerkedési/párkapcsolati szempontból nézzük, nem ez az oka, ha valakinek soha nem "jut" nő.

2023. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

16

Valahol azt hallottam, hogy nőknél több a biszex.


De ja, kb. mindegy hogy csavarjuk, nagy különbség nem lesz (ha az általad megadott adatokkal számolok csak gyoraan fejben, akkor még mindig néhány ezerrel több a férfi, de az már kb. a számolási, adat pontossági hiba szinten van).


Az egyébként más kérdés, hogy a nők látszólag kevésbé akarnak ismerkedni, vagy legalábbis online, szerintem innen jön a férfitöbblet kifejezés


De hogy a kérdésre is válaszoljak: régen, az orvostudomány előtt még több férfi halt meg, mint most, ezért születik több egy kicsit

2023. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!