Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mekkora magasságkülönbség az, ami már feltűnő?

Figyelt kérdés
Persze elvileg ennek nincs sok szerepe, de azért mégis bizonyos mintázatokat meg lehet figyelni. Az alacsony férfi, magas nő párosítás szerintem nagyon ritka, nyilván evolúciós okai is vannak, de ha a klasszikus férfi magasabb felállás van, ott is van bizonyos szint, amin belül mozog a különbség. Én amúgy úgy gondolom így külső szemmel úgy szép, ha a férfi 10-15 cm-vel magasabb a nőnél, ha 30-nál több a különbség, az már kicsit kényelmetlennek tűnik. Ti hogy látjátok?

nov. 12. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy látom, hogy ez mindenkinek legyen a saját dolga. :) Ez csak egy hülye berögződés, hogy a nő legyen mindig 10 centivel alacsonyabb. És sajnos sokan annyira meg próbálnak ennek felelni, hogy emiatt tönkre is mehet egy egyébként jó kapcsolat is, vagy egyáltalán van, hogy bele se mernek vágni.

A családban is van példa arra, hogy a nő a magasabb, de az ismerősi körömben is van egy egyébként feltűnően dekoratív hölgy, kb. 180-as magassággal, és soha nem volt még nála magasabb barátja. Mostani barátja is 175 körül van, és amúgy tök aranyos pár. :) Az ilyeneken csak azok szoktak fennakadni, akik mániákusan keresik, hogy kinél mibe köthetnek bele. Más meg tojik rá.

nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30
nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Alacsony vagyok, nem ritka, hogy akivel ismerkedem, együtt vagyok, akár 30+ centivel is magasabb nálam. Nem érdekel, hogy külső szemmel kinek mi a szép, ideális, és én se foglalkozom ilyen téren másokkal. Vonatkozhat ez testalkatra, eltérő származásra, korkülönbségre stb.
nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nekem tetszik jelenleg, az 32 cm-rel magasabb, mint én. Nem tud érdekelni mások véleménye.
nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az ilyen 150-160-as lány és 180+ -os fiú, olyan pedos.
nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

190cm vagyok, párom 160cm. köszönjük nagyon jól megvagyunk


#5 akkor nagy problémák lehetnek a fejedben.

nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha fürödne mindenki, aki BKV-t használ, az rohadt szép lenne. Kit érdekel, mi érdekel vadidegent a buszon?
nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Az is olyan pedós, mikor a nő magasabb a pasijánál.Mintha anyu sétáltatná a kisfiát, ugye?😊
nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Feltűnő a férfi javára szerintem mondjuk 20-tól, extrém 30-35 felett. Nő ritkán magasabb, itt kb minden szembetűnik. De ha az adott párt ezt nem zavarja, legyen szó bármilyen felállásról bárki javára, másnak rohadtul semmi köze hozzá.
nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!