Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van, aki soha nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki soha nem akar sem férjet, sem gyereket?

Figyelt kérdés
Egyrészről van nagyobb gondom is. Másik az, hogy a szexuális zaklatások miatt nekem egy életre elég volt.
nov. 15. 06:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

És akkor minden férfi szexuális zaklató ősállat, aki másra se gondol egész nap...?

Emberek között elég nagy szórás van, idővel meglátod.

Mondhatnám, nemhogy egy napon, de egy éven belül se lehet említeni a két végletet.

nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos a nők többsége nem akar gyereket. Férjet igen, mert akkor el tudja venni tőle a fél vagyonát. Viszont csak a feministák gondolják azt, hogy minden férfi potenciális zaklató.
nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
#2 Szerintem a nők elenyésző része az, akik nem akarnak gyereket. Saját magamon kívül egy olyan nőt sem ismertem, aki ne akart volna. Igazából nem is értettem soha, hogy miért, mert a neheze mindig a nőknek jut. Nekik kell kihordani, szülni, szoptatni, ők esnek ki évekre a munkából. Csak itt a gyakorin találkoztam ezzel a jelenséggel.
nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Ez a dolog úgy néz ki, hogy ha az ember megtalálja azt a társat, akivel boldog, akiről úgy érzi, hogy tényleg érdemes érte élni, akkor megjelenik a vágy is a gyerekre. Egy ilyen kapcsolat valóban boldoggá teszi mindkét felet, és lehet is rá építeni. Szóval én az elzárkózás helyett inkább azt tanácsolnám, hogy ezt a fajta társat keresd.
nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretnék gyereket de megértem ha valaki nem, mert azért akkor tényleg megváltozik az életed és nem csak cukiság az egész. Na de férjet miért nem? Mármint akkor kapcsolatot se? Vagy azt igen, csak férjet nem, hogy könnyű legyen lelépni? Az mondjuk elég gáz.
nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Na de férjet miért nem? Mármint akkor kapcsolatot se? Vagy azt igen, csak férjet nem, hogy könnyű legyen lelépni? Az mondjuk elég gáz."


Ilyan szinten és úgy bántottak, hogy soha azt sem akarom, hogy bárki hozzám érjen.

nov. 15. 09:18
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Én nem akarok. Ettől független van párom.
nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyen szinten traumatizálódtál,akkor nem csoda.
nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Neked szükséged lenne szakemberre, hogy a traumáidon túl tudj lépni. Nem azért, hogy rábeszéljen gyerekre vagy házasságra, hanem hogy el tudd engedni a múltat. Nekem is volt olyan tapasztatom, ahol azt gondoltam, hogy soha többet senkit nem tudok közel engedni. De aztán rá kellett jönnöm, hogy nem minden férfi ugyan olyan, nem szabad így gondolkozni. Gyereket mondjuk soha nem akartam, ez nem változott.
nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

#6


ez így azért más, hogy most házasodni nem akarsz vagy egyáltalán nem kell férfi....


Mert így a kérdésed is értelmetlen. Sőt felesleges. Mert nem arról van szó h férjet nem akarsz hanem egyáltalán senkit.


Szóval elárulom h a világon senkit de senkit nem fog anyádékon kívül érdekelni, hogy nem lesz pasid.

nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!