Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normalis az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis az ilyen jellegű indokolatlan félelem a terhességtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

36 éves, elvált nő vagyok. Van egy kisfiam. Jelenleg boldog vagyok, úgy erzem, a váláson is sikerült többé-kevésbé tultennem magam. Van egy lassan 4 éves kisfiam. Semmi esetre se szeretnék már gyereket. Természetesen párkapcsolatot igen de gyereket semmiképp. Most epp nehány hete van valakim, tulajdonképpen jó iranyba alakul a dolog. Neki is van gyereke, igy hosszu tavon nem probléma ha esetleg nem lesz közös. De sajnos az elmúlt 1 évben eléggé rámjött egyfajta indokolatlan félelem a terhességtől. Hiába védekezünk, én rettegek attol, hogy mi van ha ennek ellenére... ez kb odaig fajult, hogy volt olyan, hogy amig meg nem jött én folyamatosan terhességi teszteket vásároltam, sőt a legdurvabb az az volt, h ha picit felpuffadtam, mar attól rettegtem, h mi van ha terhes vagyok. Pedig még meg is jött... Sose féltem pedig ettől korábban.. valoszinuleg ez a válás hozta ki belőlem. Ez a rettegés sztem nem normalis es igy rendes szexuális életet se lehet élni... nektek errol mi a véleményetek? Volt valaki hasonló helyzetben?? Mit lehet tenni,hogy ne rettegjek allandoan? Járok coach-hoz, neki beszeltem a problemaimrol, szerinte is indokolatlan ez a félelem..



nov. 16. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Coachoz az jar, aki el akarja bszni az eletet. Pszichologushoz menj.
nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, ha te is és a párod is úgy vagytok vele, hogy BIZTOS nem szeretnétek több gyereket, akkor valakinek meg kell hoznia azt a drasztikus döntést, hogy elkötteti magát. Mint tudjuk, egyik védekezési forma sem 100°%-os, ezért ez az egyetlen biztos módszer. De jól beszéljétek és gondoljátok át, mert ez végleges.
nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló + óvszer + pszichológus (coach nem erre van). Az elköttetésnek itthon elég szigorú szabályai vannak, valami 40+ és 3 gyerek rémlik, persze külföldön meg lehet csináltatni magánban.
nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg? Nem is tudtam, hogy erre itthon ilyen szabályok vannak. A kérdező szempontjából egyébként valóban a pszichoterápia lenne a jó megoldás, mert az elköttetés tényleg drasztikus és visszafordíthatatlan (bár hallottam már olyat, hogy műtéti úton úgymond visszaállítható a nemzőképesség, de ez elenyésző). Nem kívánom, sőt, de mondjuk szétmennek és talál valakit, akitől mégis akarna gyereket például. Kérdező, tényleg keress fel egy pszichológust, mert erre rá fog menni a szexuális és /vagy a házas életetek.
nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is pszichológus. Totál más, mint a coach.
nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, pszichológushoz fordulj minél előbb.
nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdezőt BIZTOSAN nem kötik el Mo-n. Kizárt, míg nem 40 és szült három gyereket.


Kérdező: fogamzásgátlás és problem solved, egyébként pedig menjél pszichológushoz.s

nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!