Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ti mindennap írtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mindennap írtok a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy napi szintű csevegést folytattok e egy ellenkező nemű barátotokkal vagy sem? Mert mi hónapok óta így vagyunk :s de nem szoktunk soha pedig 10 éve ismerem...mióta valamit mondtam neki egy bulin, néha furán viselkedik velem az illető....

A gázabb hogy nekem bejön, próbálom elfelejteni, stb de nem megy... De muszáj mert házas vagyok. Nem, nem fogom a férjem megcsalni de attól még érzéseim vannak!!!



nov. 19. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Már csalod, jó reggelt! Érzelmi téren full hűtlen vagy. Talán nem kéne vele többet haverkodni. Ha az se segít akkor pedig elválni, mert jön más hapsi, akibe beléessel.
nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincsenek ellenkező nemű barátaim. Ellenkező nemű ismerőseim vannak, de nem nagyon beszélek velük.
nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!