Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ha ti leborotváljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ha ti leborotváljátok a nemi szerveteket egy nappal késobb nem pattogtok ki odalenn?

Figyelt kérdés
MErt ha én lebortválom akkor csak egy napig jo de utána kipattod! ez normális?
2010. okt. 20. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Változó, de ha ki nem pattog, akkor is már látszódik, h nőnek ki a kis szőrszálak és ez baromi zavaró.

Viszont a bőrgyógyászom azt mondta nem szabad borotválkozás után bekenni semmivel, mert nagyobb az esélye, h kipattog és begyullad.

2010. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké koszonom :)
2010. okt. 20. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
hogyne. és úgy utálom.viszont van egy jó dolog. a hintőpor. először testápoló, hogy megnyugodjona bőröd, kicsit megszárad, és hintőporozd be.jobb lesz utána, hidd el. amúgy általában epillálni szoktam, és úgy nem pattogok ki. elég drasztikus, de nem akartam minden másnap borotválni. de már egy ideje azt abbahagytam, és így újra erőt kell szereznem az epilláláshoz, és amíg nem sikerül, addig borotválom.
2010. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké megfogadom a tanácsaitokat :)
2010. okt. 20. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is borotválom.Én úgy szoktam csinálni,hogy zuhanyozás közben jól betusfürdőzöm a nemiszervemet,majd elkezdem borotválni.Bár azt szokták mondani,hogy nem szabad a szőr növekedésével ellentétes irányba borotválni,én úgy szoktam,mert ha megegyező irányba borotválom elég nagy marad a szőr (2-3mm is).Zuhanyozás után pedig teszek rá hintőport.

Így nem szokott kipattogni,és 2 nap múlva érzem,látom,hogy nő vissza szőr (mert,ha a szőr növekedésével ellentétes irányba borotválkozunk sokkal jobban leviszi a szőrt,mintha megegyező irányba borotváljuk).

15/L

2010. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszodad..valahogy én is így kezelem a dolgot csupán a hintopor maradt le
2010. okt. 20. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
LoL, "leborotváljátok a NEMI SZERVETEKET"
2010. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!