Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as, 40-es, 50-es nők, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as, 40-es, 50-es nők, ezt mennyire tolerálnátok egy párkapcsolatban, mennyire jönne be nektek egy ilyen pasi, alkalmasnak tartjátok-e párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
A pasi kedves, okos, nagyvonalú, szórakoztató. Átlagos a külseje, de az öltözködés nem érdekli. A kapcsolat kezdeti szakaszában elhalmoz mindennel, aztán elkezdi kijelölni a határokat. Nem csajozik, viszont folyamatos igénye van arra, hogy egyedül csináljon programokat, illetve elsősorban lánybarátai vannak, azokkal intenzíven tartja a kapcsolatot. Veletek max. hetente egyszer-kétszer találkozik. Nektek ez mennyire férne bele?
nov. 22. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy 0.Lapozzunk.
nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Mivel ugyanilyen vagyok nőben, örülnék neki.
nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire.
nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy mások mit tolerálnak. Az a fontos, hogy neked megfelel-e. Te jól érzed magad ebben a laza kapcsolatban? Vagy komolyabb elköteleződésre vágysz?
nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen jó, hasonlít rám.
nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Az attól függ. Ha végig érezteti velem, hogy fontos vagyok neki, nőnek érzem magam mellette, és nem nárci, vagy "mérgező " személyiség akkor rendben lenne. Nekem is vannak férfi barátaim, igénylem a külön programokat, és nincs sok szabadidőm.
nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

A hetente egyszer-kétszer találkozunk az elején oké, később kevés. A lánybarátok nekem azóta off, amióta egy ilyen "csak barát" a terhességem alatt jött rá, hogy mégis kéne neki a férjem és megpróbált rámászni. Lehetnek nőnemű haverok persze, megfelelő távolságot tartva. Külön program felőlem rendben van, most is szoktunk külön kikapcsolódni, nincs ebben semmi. Ajándékokat én nem igénylem, engem nem kell ilyen értelemben elhalmozni.

35N

nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A lánybarátok nálam kizáró ok lenne, a heti 1-2 találkozás meg olyan, mintha csak járogatnánk, mint a 15 évesek. Nekem nem kellene ilyen férfi.
nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Kizárt. Idővel azért össze kéne költözni meg mittomén
nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!