Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem neki még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem neki még?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Vendéglátásban dolgozom,egy kisebb létesítményben.(Nincs alkohol itt.) Van egy vendég (férfi), aki nyár óta jár be, mostanában egyre sűrűbben,hetente többször. Nem is ez a lényeg, hanem van barátnője, aki ránézésre 5-8 évvel idősebb tőle. A férfi korombeli kb.

Vagy a barátnőjével jön be, ma családtagjával volt, de láttam már egy másik nővel is és kisgyerekekkel, (lehet közös gyerekek, elvált?), de egyedül is bejárkál. Az elmúlt hetekben mikor megjelenik, és rám néz, ragyognak a szemei az örömtől, a szája is mosolyog. Észre lehet venni egy, emberen, hogy ha örül. És akkor amikor rám néz. Ezenkívül utánam fordul, minden alkalmat megragad hogy szemkontaktus legyen. Nem hagy hidegen a dolog, hogy talán teszem neki. És én nem akarom, hogy eláruljam magam, hogy arányosnak találom, jól esik, hogy úgy néz rám csillogó tekintettel. És itt a baj. Nem beszélgetünk, kiszolgálom mint a többi vendéget és ennyi. De ma kezdeményezte a beszélgetést, ártatlan témával hogy milyen a nyitvatartás, és hogy a közelben milyen új üzlet nyílt.Aztán mentek. Próbálok visszafogott, komoly, hideg lenni, hogy ne lássa azt hogy szimpatikus nekem. Mert nem szeretnék én lenni a gonosz 3., ha.....valami alakul(hatna). Alkalmi kapcsolatba soha nem mennék bele senkivel.

Nem akarom hogy miattam menjenek szét, ha elkezdenénk ismerkedni ezzel a férfival.

Ezért igyekszem tárgyilagos, hűvös maradni, nem nagyon rá nézni. Hátha a negatív jelzésekre "abbahagyja".

Vagy mit tehetnék? Szívesen randiznék is a pasival, de soha nem tennék tönkre kapcsolatot, ezért szeretném, ha megszűnnének ezek a dolgok, és a barátnőjével foglalkozna.



.


nov. 22. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ilyen ártatlan témás beszélgetéskor kellene tudatosítanod benne, hogy nem szeretnél vele ismerkedni a barátnője mellett.
nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miből látod úgy, hogy a barátnője a nő?
nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg valójában nem jelzed neki sehogy. Amit felsoroltál, szinte semmi.
nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, amikor törzsvendég vagyok valahol, akkor mosolyogni szoktam a személyzetre, akit "ismerek". Lehet, hogy ő is ilyen kedves fajta.
nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

"Alkalmi kapcsolatba soha nem mennék bele senkivel."

Pár ilyen bugyi már lecsúszott. Az elhatározásod nem túl erős, hiába van ott szegény csaj is.

Ennek kúrás lesz a vége, de szakítani nem fog, ne ábrándozz, hogy "aranyos". Az aranyos pasik a párjukra figyelnek, a pincérnőket meg a görények lesik csorgó nyállal.

nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5

Soha nem volt alkalmi kapcsolatom, nem is lesz! Gondolj amit szeretnél.

nov. 22. 21:55
 7/17 A kérdező kommentje:

1#-es válaszoló.


Egy szót sem szólt ismerkedésről, én hogy hozzam fel?

nov. 22. 21:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Próbálok visszafogott, komoly, hideg lenni, hogy ne lássa azt hogy szimpatikus nekem."

Miért ne láthatná? Ne dolgozz magad ellen.

Majd aztán kiderül, mit szeretne és mit ajánl. Te pedig majd eldöntöd, hogy kérsz-e abból. Hadd menjenek a dolgok szépen, természetesen a maguk útján.

nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8#-as

Köszönöm, de a lelkiismeretem nem lenne tiszta, hogy ha kezdeményezne ismerkedést véletlenül, és én belemennék mondjuk egy randiba, közben meg tudom hogy van barátnője. Ebben így nem szeretnék részt venni.

nov. 22. 22:45
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha kezdeményezne ismerkedést véletlenül, és én belemennék mondjuk egy randiba, közben meg tudom hogy van barátnője"

Mielőtt igent mondasz a randira, kérdezd meg, hogy az a nő kije neki, esetleg a barátnője-e.

nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!