Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a férjemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a férjemet a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem (ami így is van), hogy ő többet tesz bele a kapcsolatba, többször állít haza random virágcsokorral, vagy valami kis aprósággal. Randit szervez, besegít a házimunkába, a babánkkal is sokat foglalkozik, én viszont nem tudom hogy viszonozzam. Sütök neki olykor sütit vagy megmasszírozom, de nem tudom mit tehetnék még. Eltörpül az én kedveskedésem az övé mellett, többet akarok nyújtani neki. Tudtok esetleg tippet adni (kulturáltan ha lehet), hogy mivel lephetném még meg a férjem? Akár milyen kis apróságot vehetnék neki, vagy bármi.

nov. 23. 08:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a rendszeres szopás minden férfit maximálisan elégedetté tesz. Én ezt alaklamazom évek óta, és igencsak elégedett/hálás. :D
nov. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
Az én javaslatom is megegyezik az 1-esével... :D Mondjuk ha leültök filmezni stb. akkor egyszerűen csak csússz le és kezdj bele. :D
nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

#1,2 ösztönlények


A kérdésre; szerintem baba mellett ez is jó hogy van sütire időd meg energiád. Lehet nem is vár el viszonzást. Amúgy meg te ismered minek örülne igazán

nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én most meleg, szép sál sapka kombót rendeltem az enyémnek, örült. Sajnos 1 nem igaza van, az nekik nagy ajándék, szeretik. Amúgy klónozhatnád a férjed, jó, hogy van ilyen jó férj még, sokan örülnének neki😉
nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
1.nek
nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%
Miért lennék ösztönlény? Mert van libidónk gyerek után is és szeretem a férjem?
nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
6. Teljesen igaz, amit írtál, százszor fontosabb nekik egy jó furulya, mint egy apró ajándék. Van, aki prűd, nem akar szembenézni ezzel.
nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem szexuális téren kért tanácsot a kérdező,de mindegy..
nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Itt az a gáz, hogy szopás. Szex oké, de hogy csak a másik élvezkedjen, nekem meg kötelező legyen "furulyázni", az nagyon lélekölő. Nyeled a spermát, mert máskülönben nem szeret. És így is meg fog csalni.
nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Buta vagy. Ha szeretem, nekem is élvezetes, hogy ő élvez. Ne legyetek már aszexuálisak, csajok. Se önzők.
nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!