Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit néztek meg egy férfin?

Figyelt kérdés
nov. 23. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szem, arc, haj, stílus, ( nem szeretem, ha nálam divatosabb, piperkocebb férfi létére), de ami mindent visz, ha szóba elegyedünk, és wow a kommunikációs összhang. Az egyszerre átlag feletti intelligenciával ÉS lazasággal rendelkező hapsik mindig nagyon elkezdenek vonzani, ha a stílusuk oké, (szolid) l, ápoltak és nem szőke kék szeműek. Nem tehetek róla, megfigyeltem, hogy a barna szeműekhez vonzódom.
nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
A magasságát, a kezeit, hogy tiszta legyen, ennyi a külsőség, amit kiemelnék. De az eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy mindez semmit nem ér, ha nem tud azonosulni a szarkasztikus humorommal, tehát leginkább ez a döntő, imádom, ha egy férfinek van humora, a páromban is ez fogott meg leginkább, bár szerencsére ő az első mondatban leírtaknak is pont megfelelt 😊
nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A magasságot azért nem írtam, mert nem találkozim nálam alacsonyabb felnőtt férfival. 158,5 cm vagyok, bármi jó, de inkább ne legyen 180 cm körül
nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ezredik alkalommal is azt tudom írni, hogy az összképet. Mindent egyben, az egész megjelenését.
nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

A ruházat alatt diszkréten dudorodó...



pénztárcát. 🤣

nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Zöld-e a szeme, szép-e az arca, magasabb-e nálam.
nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na én ufó vagyok nekem orr és haj az első amit megnézek :D utána karok, lábhossz és segg.
nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szem. Mindent elmond.


Amúgy egyénileg változhat, mi az amit észreveszek pluszban. Pl. most van egy férfi akinek valami miatt hátulról nézve szexinek találom a fülét meg a tarkó részt. Fura, mi?

Még a kézfejet szoktam sokszor megfigyelni.

nov. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Arc, haj meg úgy a fejének az összképét. Aztán vállak, felsőtest, aztán az egész összképet. De ez nem tudatos, csak engem mindig elsősorban az arc fog meg.


És a szép mosoly nem csak a nőknek áll jól, de a pasiknak is:))

nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nincs úgy konkrét dolog. Az összképet
nov. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!