Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy elvált nő mennyire fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elvált nő mennyire fogadja el, a férfi partnere gyerekét?

Figyelt kérdés

Azt látom, de a környezetemben is van rá példa, hogy ha pl. ha összekerül egy elvált nő és egy elvált férfi, a nő nem fogadja el a férfi előző házasságából született gyerekét. Persze ha megkérdeznénk erről egy elvált nőt, biztosan mást mondana, de ez a valóságban nem úgy van.

De viszont a férfinak meg sajátjaként kell elfogadnia a nő gyerekét vagy gyerekeit, sőt még anyagilag is teljességgel elvárt, hogy támogassa őket.

Kinek mi erről a tapasztalata?



nov. 23. 14:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%

Mi kölcsönösen elfogadjuk egymás gyerekeit. Elfogadod ezt tapasztalatnak?


Megint tettél egy kijelentést, ami általánosít.

nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nálad pl. miben nyilvánul meg, hogy te elfogadod a pasid gyerekeit?
nov. 23. 14:32
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Nézd meg az egyik előtted lévő kérdést, ahol a kétgyermekes anyuka kijelentette, hogy olyan társat keres, akinek nincs gyereke vagy ha van, akkor ne vele éljen. Nőként is azt látom, hogy sajnos ez az általános, kivételek persze vannak, de a többség tényleg ilyen.
nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Én elfogadnám. Nekem is van ha a páromnak is lenne nem zavarna. Mivel az én szüleim is elváltak es tudom milyen szar ha a nevelőszülő nem fogad nem szeret bármit teszel nem csinálnám meg ezt egy gyerekkel. DE nem nevelném olyan szinten (pl azt hogy én megüssem vagy ilyesmi nem tenném), szeretgetném tanítanám ha kell elmagyaráznám mit szabad mit nem de az órdítást vagy a pofonokat az apjára bíznám. (Teszem hozzá én a sajátom se ütömeg de néha kiabálok vele.)
nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
59%

1#-es vagyok.

Kérdező, én kötekedő incel barátom.

Nem fogok neked magyarázkodni, hogy hogyan fogadom el a párom gyerekét. Kaptál egy választ, ami szokás szerint nem tetszett neked.

nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%

1 semmit nem kell

2 nekem egy lányom van és így is előny ha a pasinak nincs, de ha van lányomnál ne legyen fiatalabbak és csak egy gyerek.

nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%
Miben nyilvánul meg hogy elfogadom a gyerekét? A nevelés nagyja döntése természetesen az apáé lenne akkor, szeretném a gyerekét és töltenék vele időt, abban nyilvánulna meg, ha például szólna a gyerek hogy éhes, éppenséggel van időm és megvan minden hozzávaló elkészíteném neki amit kér… magyarán normálisan viselkednék vele, amennyire csak tudok, ha meg például nem bírnék a gyerekkel a viselkedése miatt, nem nevelném meg” az apja helyett, elmondanám apukának a szitut és rábíznám a többit..
nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ a felállástól, hogy ki mivel indul neki a kapcsolatban és tudják-e, akarják-e egymásnak ezt nyújtani. Én jelen állapotomban nem keresek apukát és nem akarok más gyerekének az anyukája lenni, de van az a szerelem, ami ezen változtathat.
nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%

EGy fiam van. Direkt olyan férfit kerestem, akinek van gyereke, mégpedig azért, mert korábban tapasztaltak szerint gyerektelen férfi egyrészt nem fogadná el az én gyerekemet, másrészt az egész helyzetet, hogy nem ő az univerzum közepe.

Nekem egy fiam, férjemnek egy lánya és egy pici fiú. A két nagy él velünk. Kölcsönösen elfogadjuk egymás gyerekét. Nem mint anya-apa - tinik voltak már, mire megismerkedtünk - hanem inkább barátként, de azért nem az a haveri közvetlen kapcsolat, ahol mindent lehet a másikkal szemben, amit pl 2 15 éves fiú egymással szemben megenged.

nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Én jelen állapotomban nem keresek apukát és nem akarok más gyerekének az anyukája lenni,


Elfogadni egymás gyerekét maxi nem is erről szól. Nálunk pl biztosan nem. Van eredeti anyukájuk-apukájuk.

9-es voltam.

nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!