Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mennyire vonzó vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyire vonzó vagy nem vonzó nektek egy rollerel közlekedő/rolleres pasi?

Figyelt kérdés
nov. 23. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Kifejezetten vonzó.
Inkább nem vonzó.
Semleges.
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha van autója, még cukinak is találnám, hogy néha rollezeik
nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Tökmindegy. Nekem ne kelljen avval menni.
nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire.
nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, hogy miért kéne bármelyiknek is lennie :D Mi köze a vonzalomhoz a választott közlekedési eszköze?


A férjem amúgy szeret rollerezni, két rollere is van, az egyik a belvárosban közlekedésre, a másik kicsit komolyabb, terepre alkalmas, azzal szokott néha messzire is menni, "vadvidéket" felfedezni Duna-parti szigetekre meg ilyenek. Szerintem tök jó, hogy van valami, amivel kikapcsol és amit élvez, de ettől sem jobban, sem kevésbé nem lett vonzó a számomra. Aggódom az épségéért, de ez meglenne egy "menő" motorral vagy vagány sportkocsival is, szóval még ehhez sincs köze.

nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2 vagyok..mi rosszat írta?🤣
nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Budapesten a leggyorsabb közlekedési forma a bicikli után.

Szóval praktikus gondolkodásra vall és nem veti meg azt, hogy meg kell mozdulnia.

Ennek ellenére azért különösebben nem oszt vagy szoroz ismerkedés esetén.

nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Egy senki. Ez az ösztönszerű gondolatom. Rolleres? Ez a csávó egy óriási nulla, egy senki!
nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Amikor megyek autóval és előttem az úttesten szerencsétlenkedik vagy még be is vágnak másik sávba legszívesebben széttörném az a rollert.
nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Utálom a rollert meg a bringát is. És nem autósként, gyalogosként van elegem belõlük. A járdán döngetnek, ha nem vigyázunk, fellöknek.
nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz ahogy #9 is írja.


A többség pofátlan, nem figyel oda, neked kell rájuk is odafigyelni gyalogosként is. Mintha mindenhol elsőbbséget élveznének.

Autósoknak pedig egy rémálom.


Persze ha az autó megy neki az autós lesz a hibás...


Szóval alapból rossz véleménnyel vagyok róluk.

nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!