Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire figyelsz ilyenre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire figyelsz ilyenre szakításkor?

Figyelt kérdés

Azt hogy mikor közlöd,

Arra hogy mi lesz vele utána,

Hogy hogyan tudja elrendezni az életét,


Persze nem veszekedés meg mérges viszony esetén


nov. 25. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

En folyamatosan beszélek a parommal mindog mindenrol ami epp aktuális bennem

A szakítas felé is ketten lépxsőzünk nem én egyedül

A masil is látja hogy megy tönkre az egésg vagy bajom van, vagy ponz ő okozza.


Nem volt még egy olyan párom se aki ne lenne képben rólam hogy mikor mit lépek, vagy ne lenne rólunk képben hogy mi van anélkul is ha mondanám.

nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az elütések miatt:(
nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De tényleg azok milyen kapcsolatok már, amiben az egyik egy külön sziget és a világáról se tud, azt hinné minden jó, miközben az egész egy kalap sz.r a másiknak?

Mint akik nem is együtt járnak vagy nem egy bolygón vannak.

Ez nem is párkapcsolat így, csak 2 ember egymás mellett.

nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3, a legtöbb kapcsolat ilyen. Azért vannak együtt, hogy ne legyenek egyedül.
nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétszer szakítottam, mindkétszer előre megfontoltan.

Az időre figyeltem, ami az első kérdésed. Olyan szempontból, hogy nem rohanás közben, hanem amikor van időnk, ha esetleg hosszabb beszélgetés lenne.

A másik két dolog viszont nem érdekelt. Az útjaink különváltak, az övék már nem tartozott rám.

nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!