Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet a jövőben komolyabb ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet a jövőben komolyabb ?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta ismerjük egymást a sráccal.

Mar nagyon sokszor kavartunk de szex meg nem volt köztük, viszont napi szinten keressük egymást.

Tudja ,hogy pár napja le betegedtem,minden nap többször meg kérdezi, hogy hogy vagyok és mi újság...nagyon jól esik .

Viszont pár nappal ezelőtt le betegedtek meg beszéltük, hogy ő is le feküdni velem és én is vele egyikünknek sincs senkije egy ideje ...nyíltan és őszintén meg beszéltük viszont azt tudom volt neki pár hete valaki de a csaj komolyan akart de ő nem ,vagy csak vele nem ...de annyit mondott ,hogy ha sokat találkozunk akkor lehet belőle komoly kettőnk között...meg kabátot is el jön velem nezni(tudja h be mentem pár napja nézelődni) ...

Lehet ebből bármi komoly kettőnk között?

En 31/o32


nov. 25. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy elkísér boltba nem jelent semmit :D ha vesz neked valamit kedvességből és egyéb módon is tudatja hogy akar! nem csak szexre akkor lehet, leírtak alapján egy nagyon kényelmi és komolytalan lehet ez az emberke.
nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Használd a testét, aztán dobd.
nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsit bővebben tudtok segíteni?

Tényleg nem tudom h lehet e egyáltalán ebből komolyabb is ...

nov. 25. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a feleken műlik,hogy akarnak e komolyabbat. Ha igen, akkor lehet, ha nem akkor nem lehet.
nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!