Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogysn adhatnék valami pluszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogysn adhatnék valami pluszt a párom életébe? Hogyan lehetnék jobb neki?

Figyelt kérdés

A párom egy csodálatos ember. Én egy szürke kisegér vagyok, aki annyit ér el, hogy az iskolában jó tanuló volt, és a munkában is próbálok remekelni. Nagyon szabálykövető vagyok, amit nem tudok levetkőzni.


Ezzel szemben a párom nagyon szabad, magabiztos, humoros, laza, sok baráttal, haverral és ismerőssel. Neki sokat köszönhetek, mert általa megismerhettem sok barátomat, mert rengeteg embernek mutatott be. Sajnos nem vagyok egy nagy ember társaságban, így csak röhögök a poénokon, keveset tudok hozzászólni a témákhoz, de igyekszem.


Ha visszagondolok, akkor én nem tettem vele semmi jót, nem változtattam az életét pozitív irányba. Sőt sokszor lehúztam őt, például a szexszel is bajok voltak az elején, mert nekem ő volt az első és kiskoromban molesztáltak. Nem vagyok egy szexistennő, most már a sok munkának köszönhetően jó alakom van, de nem tudok szexi lenni, szexiskedni. És így van ez az élet minden területén is.


nov. 25. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmat növelj!
nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Bárcsak férfiből lenne több olyan, mint te.
nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Van, csak őket nem veszik észre :)
nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled van akkor szeret úgyhogy szeresd, törődj vele.
nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Önbizalom: próbálom, de sose lesz annyi.


Mármint milyen? Én milyen vagyok, amiből több férfi lehetne?


Aranyos vagy. Szeretem, tisztelem, bátorítom. Most van az egyetemen, mindig elmondom neki, hogy büszke vagyok rá. Próbálom bíztatni is. Odabújok hozzá, kedveskedem neki kis aprósággal néha. De félek, mert a jócsajokkal mindig megtalálja az összhangot, és elkezdett az frusztrálni, hogy nem tudok vele sokáig beszélgetni, mert kifogyunk a témából.

nov. 25. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A barátod hangoztatja, hogy mennyi mindent köszönhetsz neki?

Mennyire hagy téged érvényesülni a barátod? Hagyja, hogy megoldd a problémáidat, vagy megold mindent helyetted?

nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ő pont így szeret, amilyen vagy?


Az, hogy ilyen vagy, csak miatta zavar, vagy ha őt kiveszed a képből, úgy is?

nov. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Önbizalom: próbálom, de sose lesz annyi."


Mennyi annyi, mint a párodnak? Nem vagytok egymás klónjai! Nem versenyezni kell hanem saját magad miatt az önbizalomhiányon dolgozni. Lehet azt sport, tanulás, meditálás, új hobbik bevezetése által elérni.

De közben jól érezni magad nem görcsölni. Pszichológia tanácsadás sem rossz ötlet, hogy mi miatt vagy ennyire ilyen és a látogatások alatt is javítani a kisebbségi komplexusodon.

nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem hangoztatja, nem mondja.

Hagyna érvényesülni, hogyha lenne miben.

Nem oldja meg a problémáimat, csak meghallgat, ha úgy van. Eddig nem igazán adódott olyan helyzet, amiben a segítségét kellett volna kérnem, de szerintem segítene.


Nem tudom, lehet. Viszont azt sem tudom, hogy mit szeret bennem. Aranyos, kedves, kb ezeket tudja felsorolni rólam, ami bántó kicsit.

Úgy is zavar, hogy olyan kis semmilyen vagyok. Nem tudok valamilyen lenni.

nov. 26. 10:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!