Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 14 éves korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 14 éves korkülönbség mennyire sok? Ciki ha a leendő anyósommal és apósommal lakunk az ő házukban?

Figyelt kérdés
Én 35 a párom 21, de februárban 22 lesz már. Szerintetek is sok a korkülönbség? Ismerősök, család között van aki azt mondja, hogy túl fiatal még hozzám és éretlen. Anyukája, apukája burokban nevelte, de dolgozni már dolgozik amúgy bár nem engedik külön költözni, így én költöztem oda hozzájuk. Gyereket szeretnék pár év múlva,ő viszont még nem érzi magát elégnek hozzá, igaz nem erőltettem, csak szóba hoztam. 4 éve vagyunk együtt. Anyóssal, apóssal és a leendő gyerekkel nem tudom hogy tudnánk éldegélni, bár a ház elég nagy. Ti belemennétek ebbe tartósan, hogy velük kell lakni és nem engedik elköltözni sose? A korkülönbség lehet visszaüt majd?
nov. 25. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok igen. Nekem már ketyeg a biológiai óra, neki meg a tojáshéj a p*csáján.

+anyósékhoz szi elég nagy öngól!

Pillants csak be a családi kapcsolatok/anyós topikba,és okulj.

nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez 4 év után jut eszedbe? Én 16 voltam, amikor a 14 évvel idősebb páromat megismertem. Már akkor is érettebb voltam, mint a barátnőd 21 évesen. Olyanról szó se lehetett volna, hogy 21 évesen a családom "nem enged" külön költözni. Ez a lány nagyon durván gyerek szerepben van. Ha te 35 évesen minden szempontból "gyerekhez" vonzódsz, komoly gondol lehetnek veled. Önmagában 14 év nem sok, de ha te korodnak megfelelő vagy minden szempontból, akkor köztetek nem 14 év van, hanem 30 és az már sok.
nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 éve lakunk együtt anyósomékkal. Nincs velük gondom, de néha áthallatszanak hangok hiába szintes a ház, de szerintem hallani a dolgokat ha pl. szeretkezünk... másrészt néha felhallani apósom veszekedését is ha szidja anyósomat. Nem rossz olyan téren, hogy albérletet nem kell fizetnem mert nincs lakásom, ott laktam még össze nem költöztünk. Ha albérletbe mennénk sokba kerülne nagyon.
nov. 25. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

A korkülönbség nem sok és az együttélés sem gond. Sokan elfelejtik, hogy nem 50-100, hanem 30 éve a mi korosztályunk még együtt élt a szülőkkel saját házba költözés előtt. Ma aki ilyet merészelne, azt leköpnék. TEhát súlyos agymosás van.


Vicces, hogy töriérettségin megbuksz, ha nem tudod, mikor volt a második világháború, de ha nem tudod, hogy akkor születtél, mikor faterod még nagyfateroddal élt, akkor kezet fognak veled, hogy igen, te saját házban akarsz lakni, és ha ez nem fog megtörténni 40-50 éves korodig, akkor jogos, ha nem lesz addig gyereked. Jó kihalást, emberiség (persze csak fehér európai)!

nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedik elköltözni?

Nekem ez elég durva LOL

nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi pénzért nem laknék anyósékkal. Ha egy felnőtt nőt nem engednek elköltözni akkor ott nagy a baj, nem is állnék vele szóba. A korkülönbség önmagában nem sok, de ez így felejtős. Gyereknek meg semmi helye a dologban. Én férfinek se érezném magam.
nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont jó. Agyilag egy szint.

Nem engedik elköltözni😄😄.

nov. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy sok, főleg egy ilyen gyerekes felfogású lánnyal.
nov. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!