Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi jobban magát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi jobban magát egy 18 éves sráccal, mint velem?

Figyelt kérdés

Én 28 éves vagyok a lány aki tetszik nekem 26 éves.

Egy helyre járunk mindhárman. Kedves, beszélgetős velem a lány, jóban vagyunk.. de ezzel a 18 éves sráccal állandóan röhögnek, b*szogatják egymást, házasságról hülyéskednek, múltkor elcsíptem ahogy egymáshoz is érnek..

Ha én próbálom megnevettetni nekem sokkal ritkábban sikerül.. egyszerűen nem értem.

Egész jó munkám van, azt mondják nem vagyok egy rossz külsejű férfi, ez a srác még sulizik, még köze sincs egy felnőtt férfihez, mégis mintha folyton vele flörtölne... Vagy pont azért csinálják, mert nincs köztük semmi ezért ilyen lazák egymással?


nov. 30. 11:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jobban passzol a személyiségük, a humoruk.
nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
12%

Leírtad a választ te magad

"sulizik, még köze sincs egy felnőtt férfihez"

Egy ilyen pasi sokkal inkább fog vonzódni egy éretlen lányhoz, mint egy érett felnőtt nőhöz.

nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés.

19 évesen az első munkahelyemen 2 25 éves és 1 28 éves kolléganőm is kikezdett velem úgymond, az egyikkel össze is jöttem.

Nyilván nem voltam teljesen fogalmatlan a nőkkel kapcsolatban, de egy nagy csajozógép se voltam. Persze azért érettebb voltam a koromnál.

Nem tudom, gondolom érdekes voltam számukra, mondjuk a flörtölés az azért mindig ment

nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Mert tetszik neki. Ennyi.
nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

2. Akkor miért nem 18 éves lányokkal flörtöl, miért a 26 évessel?


4. Én úgy érzem én is bejövök neki velem mégsem megy ilyen fesztelenül a dolog.. rajtam sose röhög ennyit.


Pedig a srác még bunkózik is vele nem konkrétan udvarol..

nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
5. vagyok és én vagyok a kérdező is. Véletlen másik fiókomból válaszoltam.
nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Mert fél. Fél a korától és az időtől, fél, hogy lassan 30 lesz, és már most is tapasztalja, hogy egy öregember, egy majd 30 éves (TE!) hajt rá.


Fél az élettől. Keress mást!

nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért a srác korát emeled ki? A te fejedben a lány korban hozzád illik, ezért veled kéne jóban lennie?
nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7. Azért 28 évesen ne legyek már öregember.. 🤔


8. Mert épp ezt nem értem, ez a lényeg. Miért van jobban el egy 18 évessel ez a kérdésem...

nov. 30. 13:00
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
Mert gyerekes meg nagyon a no ennyi..
nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!