Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leghosszabb idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghosszabb idő amíg vártad, hogy a másik talán újra keres?

Figyelt kérdés
Keresett?
dec. 5. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Habár csak a második kérdésre válasz de rám 3 exem is rám írt később.

Fél, 1, és 2 év múlva(külön külön)

A 19/5-ös farkat nehéz pótolni:D

dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokat vártam. Végül majdnem 1 év volt, mire újra megjelent, de akkor én már túlléptem rajta. Nem bánom. Egy percet se kellett volna várjak rá. Ha igazán szeretett volna, nem megy el.
dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy olyan barátom aki eleinte azt se mondta hogy szeret meg járunk e, azt sem tudtam.

Állandóan tűkön ülve vártam mikor hiv/ír.

És azt tűnt fel hogy mindig akkor jelentkezik mikor nem várom, hanem pl mikor pont shoppingolok, vagy bnőkkel vagyok.

De aztán letisztult hogy nagyjából 3 naponta keres csak 3 naponta randiztunk/voltunk együtt az elején.

Aztán mivel komolyalannak vettem kimentem külföldre dolgozni. Na akkor kezdte azt hogy a bnője legyek meddig leszek kint ne legyünk távkapcsban, talán 2 honap múlva visszajöttem és elhelyezkedtem itthon.

dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Maximum pár nap. Utána engem már kereshet bárki, nem érdekel.

Az egyik exem 2 hónappal a szakítás után keresett meg. Ő hagyott el anno az excsajáért, mert őt szerette valójában, én meg egy kis pótlék voltam, csak erről ugye nyilván egy mukkot sem szólt, hogy még szereti. Csak amikor szakított velem. Nem volt hosszú kapcsolat, csak 2,5 hónap.

Vissza akart jönni, megint kellett a pótlék gondolom, de engem nem érdekelt, nekem addigra már lett párom, így visszautasítottam. Egy " r...banc vagy" üzenet jött vissza😂😂😂. De egyébként akkor is lekoptattam volna, ha nincs senkim. Sose jönnék össze olyannal akivel már szakítás történt.

dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semennyi.
dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Két nap, utána elengedtem és másra fókuszáltam. Nincs szükségem az életemben olyan emberekre, akik csak úgy eltűnnek és csak akkor keresnék, ha mással nem jött össze.
dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vártam rá, de valahogy mindig, amikor kezdtem túl lenni rajta, akkor előkerült. Volt ez pár héttől kezdve, majdnem 1 év is.

Igazából nagy gyengém volt az a lány. Kevesen bántak velem emberként, fiatal voltam és ő törődött velem. Legalábbis azt hittem. Lehet, hogy naiv is voltam.

Eleve az egész barátságnak indult.

Foglalt volt,amikor megismertem, de a kapcsolata haldoklott. Mi meg jól elbeszélgettünk, viszont nem tudta eldönteni, hogy mi legyen ezért kb. 2-3 évet eltöltöttem így, hogy kihevertem, előkerült, megint kihevertem-előkerült.

Egyszer írt egy búcsú üzenetet és akkor úgy kezdtünk el megint beszélgetni.

Azóta eltelt 10 év és semmilyen elérhetősége nincs meg,viszont ha akarna,ő meg tudna találni.

33/F

dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kèrdező nő vagy pasi? Nő is és pasi is máshogyan éli át azt az időszakot ahol épp szünet van
dec. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te? vagy ő szakított veled?friss kapcsolatról van szô?
dec. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két hónapot vártam, akkor írt. A többiek soha nem írtak.
dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!