Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már köze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már köze egy kapcsolatban lévő személyhez?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy innen valakinek volt-e már része megcsalásban de úgy, hogy éppen vele csaltak meg valakit.

Kérem csak a témában érintettek írjanak, a “ szent, bölcs megmondó” válaszok most itt nem relevánsak.

Tudom, hogy egyébként olyanból rengeteg van ahol a 3. külső személy esetleg abban reménykedett hogy majd a másik fél otthagyja a párját viszont ez nem valósult meg. Inkább olyan érdekelne ahol ez csak szimplán érzelemmentesen történt. Tehát ő nem akart volna többet testiségnél, csupán azt tartotta szem előtt hogy neki jó legyen ő jól érezze magát, és úgy gondolta ez nem az ő hibája hanem a megcsaló személyé. Mert amúgy sosem a 3. személy a hibás itt ebben hanem aki képes a kapcsolata ellenére mással létesíteni bármit is.

Na szóval, érdekelne hogy akivel volt ilyen, hogyan élte meg, illetve mi lett belőle stb, kicsit meséljen erről.



dec. 6. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekem igen. A pasi kb. 25 évvel idősebb volt, én 20 körül voltam. Nem volt különösebben jóképű vagy jómódú, viszont okos, művelt, széles látókörű és olyan fura humorú, amilyennel engem nagyon le lehet venni a lábamról. Munkahelyi dolog volt, nem főnököm, de amolyan mentorom volt, sokat beszélgettünk, emberileg is vonzódtunk egymáshoz, aztán megjelent a flörtölgetés, de tudtam, hogy neki felesége van, a 3., bár messze nem tökéletes a kapcsolat már. Aztán egy beszélgetés úgy kanyarodott, hogy amúgy ő nemcsak flörtölgetne velem.


Nekem önbizalomtuningra és egy hosszú kapcsolat lezárása után a "mással is megy" érzésre volt szükségem, neki meg imponált a korom gondolom, meg amúgy jól éreztük magunkat egymással munkában is, azon kívül is, sokat dumáltunk, nevettünk. Soha egy pillanatig nem gondolta egyikőnk sem, hogy bármi lesz belőle hosszú távon, nem is beszéltünk erről, egyszerűen mindketten tudtuk, hogy ez miről szól. Nem tartott soká, talán egy fél évig, csak néhányszor voltunk együtt, kocsiban és náluk, de nem igazán a szex volt a lényeg, hanem az izgalom, a tilosba járás meg, hogy jól éreztük magunkat. Utána én máshová mentem dolgozni, talán még 1x találkoztunk szexelni, aztán én megismertem valakit, akivel komolyan alakultak a dolgok, így megírtam neki, hogy szeretőként már nem találkozhatunk, de még vagy 10 évig találkozgattunk barátként, évente 2-3x, egy ebédre, kávéra, akkor szakadt meg, amikor külföldre költöztem.


Nem vagyok rá büszke, de végül is nem sérült senki, a felesége soha nem tudta meg, és mással is megcsalta később (vagy tudott rólunk, nem tudom - ismertem futólag, kedves, okos nő volt), de együtt maradtak, mert amúgy emberileg jó volt a kapcsolatuk, csak neki még hiányzott a "huncutság", szexuálisan meg intellektuálisan is néha. Sokkal később egyébként volt egy szar időszakom, és akkor egy rövid ideig nagyon lelkiismeretfurdalásom volt, hogy milyen szemetek voltunk, de aztán helyrebillentek a dolgok.

dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Te melyik vagy kérdező?
dec. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Nekem kicsit kevertebb a sztori.


Mi elindultunk úgy, hogy kapcsolat.

Nem jött össze, majd kavartunk, barátság extrákkal ment egy évig, érzelmekkel. Majd kiderült, hogy neki amúgy van kapcsolata, már akkor volt mielőtt megismert engem. De mikor ez kiderült már annyira elhidegültem tőle, hogy nem érdekelt.


Haragudtam rá, de onnantól kezdve úgy voltam vele, hogy oké... Ha ezt így megtette, akkor nekem sem lesz lelkiismeret furdalásom, én is ki fogom őt használni. 2 hónapig még úgy jártunk össze, hogy már tudtam a nőjéről. Benne viszont valami megrogyott azzal, hogy én mindent megtudtam, és ráeszmélt hogy ő amúgy szereti a párját... Szóval mindenhonnan letiltott engem 😂


Gyökér...


A nő azóta megtalált facebookon, bejelölt, azt hiszem írt is. Én letiltottam azonnal. Szóval lehet, hogy megtudott ezt-azt, de már nem érdekel.

Igazából még mindig benne lennék hogy összejárjunk, mert tényleg jó volt vele a szex. Titokban várom még hogy felkeressen, mert tudom, hogy náluk valami nem stimmel hiszen végig csalta velem. Csak azzal nem számolt a kis játékával, hogy míg ő neki voltak érzelmei felém, belőlem kiölte mivel sorozatosan átvert, és éreztem, hogy valami nem oké. Szóval már rég kiábrándultam belőle mikor megtudtam, hogy van párja, ő viszont még úgy szakította meg a kapcsolatot velem, hogy elvileg szeretett.


Ha megkeresne, akkor nem érdekelne egyébként a nő, mivel ismerem, és nem éppen az a fajta aki erkölcsileg tiszta. Szóval egyébként zsák a foltját megtalálta.

De valószínűleg már más nővel fogja tovább csalni...


Hát ilyen erkölcstelenek az emberek...

Én mai napig szingli vagyok egyébként, bizalmam a férfiak felé nulla, valószínűleg nem is szeretnék már kapcsolatot, nekem egy életre elegem volt ezekből.

dec. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Munkahelyen van egy srác, aki nagyon fiatalon lett apuka. Még mindig fiatal, 27 éves. Én 26 vagyok.


Mindig nagyon jól elvoltunk, egy ideje éreztem, hogy flörtöl velem, de tudtam, hogy családja van szóval gondoltam csak beképzelem a jeleket. Aztán egyre többször elkezdett panaszkodni a feleségére, velem pedig egyre többet flörtölt...

Otthon náluk már egyre nagyobb volt a káosz, már külön költözésről is szó esett, mi meg egyfolytában randiztunk.


Teljesen normálisan megbeszéltük hogyan fogjuk kezelni a helyzetet a gyerekkel, nagy szerelemben voltunk, de otthon nem lépett semmit.

A felesége meg nyilván nem hülye, elkezdett nyomozgatni utána. Emiatt nem is irhattam neki mikor otthon volt, tehát hétvégék kilőve.. És ez még az elején oké volt, de hónapok teltek el. És akkor mondtam neki, hogy na jó... Én értem, hogy nehéz kilépni egy házasságból, de te panaszkodtál, te csináltad a fesztivált hogy neked ez így nem jó. Itt vagyok mindenemet odaadom, melletted vagyok, elvileg szeretsz, és nem lépsz, értem, hogy a gyerekre is gondolnod kell, de mondom akkor maradj ebben amiben vagy. Nem fogok szerető lenni évekig, mert te nem tudsz lépni.


Elfogadta, és maradt a feleségével.

Jobb is, hogy így alakult, sajnálom, hogy időt pazaroltam rá. Ennél többet nem tudtam volna adni neki, ha valaki gyáva akkor maradjon gyáva, de akkor ne arra legyen esze, hogy másokkal játsszon. Vagy hogy megcsalja a feleségét...


Pedig előbb utóbb válás lesz belőle, ha már 27 évesen olyan alap dolgok a problémák a házasságukban, hogy már az is idegesíti, hogy milyen hangszíne van a másiknak.

dec. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok a gyáva ember. De azok a legokosabbak. Nekik kellene lépniük akkor hátrébb húzódnak. Ilyen ez a társadalom. De azokat sem értem akik az ilyen dumanak bedőlnek. Tudják hogy van párjuk és még is szexelnek velük. Ugyanúgy hibás mind a két fél, utána meg csak harag marad mert át verve érzik magukat. Megérdemlik.
dec. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Volt ilyen kapcsolatom pár tali volt csak, talán kettőn szex is. Semleges, diszkrét, semmi érzelem.

Nem ítéltem el a pasit, ott az asszonya is mintha kifelé nézegetett volna ez kb 6-7 éve volt, azóta is együtt vannak.

Egyszer összefutottam velük az utcán ők családostul voltak a pasi mosolygott köszönt, aztán a feleség is köszönt de nem hiszem hogy mondta volna neki a pasi hogy honnan ismer engem.

dec. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, csók szinten többször is, illetve egy egyéjszakás kalandban. Meg majdnem randiztam is egy foglalttal, csak rájöttem, hogy azért párkapcsolatot nem akarnék olyannal, aki velem csalja a párját.
dec. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Szeretném, hogy legyen közöm. De csak így, ahogy leírod. Nem akarok bekavarni a házasságába, a családjába, éljenek szépen együtt békességben. Nekem csak annyi kell, hogy végre olyannal lehessek egyszer vagy többször, aki vonz. Nagyon ritkán, 10 évente egyszer képes megmozgatni valaki. A köztes évek így mindig olyanokkal telnek, akik nem. Velük kb. egészségügyi szex, hogy minek, arra az a válaszom, hogy a 10 év szexmentesség sem jobb. De nagyon elegem van már ebből is. Azzal akarok lenni, aki beindít, akit kívánni is tudok rendesen. Ennyi, nem több, utána mehet haza a családjához.
dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez a "sosem a 3. személy a hibás" ez a legnagyobb kamu a világon.


Amennyiben a 3. fél tud róla, hogy valakit megcsalnak, hogy valakinek fájdalmat okoz vagy fog okozni, az valóban, nem ugyanolyan szinten, mint a csaló, de azért egy kicsit hibás. Etikailag. Emberileg. Létezik gerinc is, meg emberség. Csak azért, mert nem ismerek valakit, azért még nem kell fájdalmat okozni valakinek.


Igen, ha nem X harmadik féllel lépne félre a partner, hanem Y-al az se jobb, de legalább akkor X emberileg nem egy nagy nulla. Nyilván aki nem tud róla, hogy mi történik az nem hibás. De aki tud, az etikailag, emberileg az.

dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt ilyen,tetszettünk egymásnak,sokáig csak kerülgetett.Aztán pár hónap ismeretség után elkezdett nyomulni,elég látványosan és durván.Először csak pislogtam,de őszintén szólva tetszett a dolog.Aztán óriási szerelem lett belőle.Ő beharangozta,hogy hozzám cuccol,én meg vártam,mikor jön.

Azóta is így tennék,ha nem untam volna meg,hogy különböző kifogásokkal húzza az agyam.Nekem erre nincs szükségem.

Azóta boldogan élek,egyedül.Van is,aki nagyon bejön.Egyébként igen,fáj azért,hogy így alakult,de százszor jobban vagyok,mint amikor pörgetett a hintában.

dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!