Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 feletti személy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 feletti személy mit szólna hozzá, ha a párja jönne haza este, és mondaná, hogy vett neki egy kinder tojást, majd átadná?

Figyelt kérdés

Tudna neki örülni? Vagy cikinek érezné?

Esetleg megsértődne, hogy ilyet kapott, holott ő már felnőtt?


dec. 7. 07:43
A kérdező szavazást indított:
30 feletti pasi vagyok, IGEN, tetszene az ajándék.
30 feletti pasi vagyok, NEM tetszene az ajándék.
30 feletti nő vagyok, IGEN, tetszene az ajándék.
30 feletti nő vagyok, NEM tetszene az ajándék.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Örülnék , de ha a kindertojásban szar az ajándék hozzá vágnám.
dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Mivel kizárólag a Kinder termékcsalád csokoládéi finomak (a többinek konkrétan szar íze van, olyan mintha cukrozott radírt enne az ember - kivéve még a Ritter Sport), így hozzon csak nyugodtan.
dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeretem a kindertojást

37/f


De igazán jó meglepi az utóbbi 8-10évben már nem volt benne, és ez nem a “régen minden jobb vót”…

Ez tényleg sokkal jobb volt.

dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy Kinder tojás ekkora esemény, hogy így be kell jelenteni?
dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi minden évben adunk egymásnak Mikulás csomagot is, egyszerűen azért, mert kedves dolog és szeretjük a csokit. (Az enyémben volt idén Kinder tojás is 😅, mert a Kinder a kedvencem.)
dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az adott személytől függ. Én örülnék neki, szeretem az apró meglepetéseket és szeretem a Kinder csokijait.
dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1


Akkor te nem érdemelnéd meg, hogy kapj egyet.

dec. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!