Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Célom egyáltalán nem az önsajnáltatás, de szeretném kiírni magamból a problémáimat. Soha, egész életemben soha semmi sem sikerült. Mindig, mindenhol olyan kívülállónak éreztem magam. Volt egy férfi, aki elhitette velem, hogy mennyire nagyon szeret, de ebből semmi nem volt igaz, kihasznált, becsapott, én bíztam benne, de végül szakított velem. Aztán szerencsémre utánam rögtön meg is házasodott egy másik nővel.

Már nem szeretem, de egy tüske még mindig van bennem, hogy mennyire megbántott. De más nőket nem vernek át a férfiak.


dec. 7. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"De más nőket nem vernek át a férfiak"


Ó, dehogynem.......



(F)

dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, drága. Engem férfiként már biztosan több mint 10 nő dobott. Most sirdogáljak, hogy kihasználtak, becsaptak? Inkább élvezem/ élveztem a többit akinek jó voltam. Ha az első csalódás kiütött volna a ringből akkor szűzként halok meg.
dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, persze. Senki mást csak téged 🤣
dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Jó akkor most én jövök.

23 éves koromig nem tudtam szerelmes lenni, aztán összejöttem egy lánnyal, szerelmes lettem, ő kezdeményezte hogy legyünk kapcsolatban, elég sok jó petting volt, szopás, nyalás stb., de dugni még nem szeretett volna merthogy szűz, meg fél, meg nagy a farkam meg mittomén, én tudtam hogy gyanús ez, de ő folyton biztosított engem, hogy velem szeretné elveszteni meg szeret meg minden, aztán egy este egy szaktársánál aludt és megdugatta magát vele, én ezt csak két héttel később tudtam meg, mindaddig mi vígan elvoltunk(nem tudom ő hogy volt képes ezt ilyen simán elrendezni magában), és akkor visszagondoltam, hogy b@szki, mi konkrétan aznap délelőtt is, amikor eljött a sráctól, boldogan telefonálgattunk meg minden(akkor azt mondta barátnőjénél aludt).

Jó nyilván mentális beteg volt a csaj, de attól még elég rendesen tönkretett

dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másnak se jön össze mindjárt.
dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csak a tökéletes külsejű férfiakkal állj szóba!
dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!