Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40+ férfiak!Ez mit jelent?Furá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ férfiak!Ez mit jelent?Furán nézett rám, felhoztam, azt felelte "mert vannak szerethető tulajdonságaid".Ez akkor azt jelenti, hogy "szeretlek", csak nem akarta/nem tudta kimondani így?

Figyelt kérdés
Aztán később eljött elköszönni végleg, lecserélte a számát is, és azt mondta akkor , hogy "bevonódtam érzelmileg".Többször megsimogatta az arcom.Amikor felhoztam később azt a tekintetes dolgot újra,konkkrétan mondtam neki, hogy úgy nézett rám, mint az a férfi, aki (bevallottan) szerelmes belém akkor csak hallgatott.Telefonban is, élőben is, mert kétszer került szóba.Soosem szexeltünk, mert van valakije, de a kapcsolatuk már kihűlt, a nője megcsalta már évekkel ezelőtt.

#Szerintem ez azt jelenti szeret. #Szerintem ez nem jelent szerelmet.
dec. 8. 23:46
A kérdező szavazást indított:
Szerintem ez, hogy "mert vannak szerethető tulajdonságaid" ebben a szituban arra utal, hogy szeret.
Szerintem ez nem jelent szerelmet.
16 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek írt be össze-vissza a kiírásomból szöveget a kulcsszóhoz, oda nem írtam semmit, bocs.
dec. 8. 23:47
 2/52 anonim ***** válasza:
95%
Te, fuss már ennek neki még egyszer, hogy mi is értsük.
dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez azt jelenti, hogy dugott volna.
dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
65%
A korod szerintem is fontos lenne tudnunk, mert ezen is múlhat a dolog. 40+ vagy te is? Vagy fiatalabb?
dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a "dugott volna" témát.Amikor felajánlottam visszutasította erkölcsi okokra hivatkozva.Meg akkor miért azt mondta "mert vannak szerethető tulajdonságaid", és miért nem azt, hogy "szép nő vagy" vagy "nagyon tetszel nekem" vagy valami.Nem kellett "csábítgatnia, hiszen nem akart szexet amúgy sem.Szóval, akinek mindenről csak az jut eszébe, hogy "jujjjj de megbaszna" az ne írogasson.Vagy írja azt ez szimpátia aztán csá.De ne hülyeségeket.
dec. 9. 00:24
 6/52 A kérdező kommentje:
Aki nem érti olvassa el újra.Lehet érteni mindent.
dec. 9. 00:25
 7/52 A kérdező kommentje:
A biológiai kor csak egy szám.Bőven nagykorú vagyok, sokaknak már 5-6 éves gyerekeik is vannak az én koromban.
dec. 9. 00:26
 8/52 anonim ***** válasza:
95%
Szóval kb 23. Hát, gondolom van tartása és nem akar megkúrni egy számára gyereket.
dec. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
8. Inkább 25 vagy több. Azért túl sokan nem babáznak le még 20 évesen sem, még ha akadnak is.
dec. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
#9 Magyarországon 2x annyi a 18 évesen szült nők száma mint bárhol máshol az Eu-ban.
dec. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!