Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nagyon maradi vagyok? Adjam fel a reményeimet?

Figyelt kérdés
Elmentem egy első randira. A srác írt nekem és elhívott randizni. Kicsit gáz bevallani, de annyira jó érzés volt, mert sosem hívtak még randira. Sétálni mentünk, és közben leültünk egy padra beszélgetni, de elkezdte simogatni a combom, egészen bement a szoknyám alá a keze( igen, csinos akartam lenni, ezért szoknyát vettem, és nagyon fáztam😅), ahogy így simogatott meg markolászta a lábam, mondta, hogy az egyik haverja közel lakik ide, és oda felmehetünk hogy kicsit kettesben legyünk. Nyilván lejött hogy miről van szó, és mondtam neki, hogy ez nagyon is korai nekem, mert ez csak az első randink még, és én nem szeretném ezt így. Ekkor megváltozott a viselkedése, elvette a kezét, és ilyen gúnyos hangon megkérdezte, hogy “te is ilyen szűzike vagy mi?” Nem is kellett semmit mondom, már mondta, hogy “ja, az vagy, és az is maradsz. Ilyen külsővel gondolom nem sok ilyen lehetőséged lesz még, szóval legközelebb azt ajánlom inkább menj bele.” És konkrétan ott hagyott. Most én tudom hogy nem én leszek a város szépe, vagy mit tudom én, de ez olyan volt mint mikor elejtesz egy poharat és lényegében nem is eltörik, hanem szétrobban. Annyira jól esett hogy valaki randira hívott, amióta megtörtént csak erre gondoltam, és tökre elszúrtam… Nem ő volt az első aki azt mondta, hogy egyedül maradok, de eddig ilyen helyzetben sosem voltam még, szívattak ezzel a suliban, meg hasonlók, de az első randimon… nem tudom meddig ültem ott a padon még, de azt hiszem holnapra elég beteg leszek😅. (18L)

dec. 9. 01:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, szegény lány

Nyilván nem vagy maradi, normális hogy nem akarod első randin elveszteni a szüzességed, ez a srác egy rohadt bunkó f@sz volt

Mondom ezt úgy hogy többször is szexeltem már első randin, de ez a stílus b@zdmeg, aztán meg csak úgy ott hagy... irtó gáz. Mik mehetnek egy ilyen ember fejében

dec. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi zajlott a fejében, azt hiszem ennek örülök is, de az biztos, hogy nem egy jó beszélgetés volt a célja. Csak azt nem tudom, hogy akkor ha szerinte ennyire csúnya vagyok, egyáltalán mi volt ez az egész?
dec. 9. 01:42
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Mit szúrtál el? Ne hülyéskedj már! Hol szedted össze ezt a görényt? Nyilván neten. Ott különböző csomagolásban, de mindenki szexre hajt és nem félnek bunkók lenni és ghostingolni, mert nincs kapcsolati háló, azaz nem tudja meg anyuci meg a szomszéd meg a kolléga meg a fél osztály, ha kihasznált és megalázott egy naív kislányt. Akkor lenne csak rossz érzés, ha lefekszel vele és utána ghostingol vagy kezd téged ócsárolni.

Szerintem legyen jó sok hobbid és ott ismerkedj, a netet meg felejtsd el.

dec. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem maradi vagy, hanem egy normális értékrendű lány!

Az ilyen f...fejeket ne sajnáld, hogy lekopnak.

Mondjuk én már azon is fennakadtam, hogy első randin a szoknyád alá nyúl.


Egy kérdésem lenne: Mit jelent az, hogy "ilyen külsővel" milyen esélyeid vannak, ill. te is tudod, hogy nem te vagy a város szépe?

Tudom, nem lehet egy ember külsejét szavakkal pontosan leírni, de miért nem tartod magadat szépnek ill. mások (nem ez a fickó) miket szoktak mondani a külsődről?

dec. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát, teltebb lány vagyok (nem nagyon kövér, de nem csinos) és eléggé szenvedek ezzel a dologgal. Néha napokig alig eszem, vagy rögtön rosszul leszek, ha ettem valamit, de régen ha a sulis ebédlőben próbáltam enni valamit, mindig megkaptam, hogy megint tömöm magam, szóval rohanhattam rögtön a mosdóba. Az orvosom elmondta, hogy nekem mindenképpen rendesen kellene ennem, mert azért nem tudok fogyni, mivel a szervezetem mindent elraktároz amit megeszem, mert nem tudja mikor fogok újra enni. Szóval ezzel szívok főleg, de emellett nem merek fogyni, mert akkor még jobban fog látszani hogy mekkora melleim vannak, és hasonló dolgok. Tehát ez van, általában olvasok, vagy képzelődöm🤣, plusz amúgy egy repülőútnyira költöztem otthonról. De mint látjátok itt is olyan pasit fogtam ki aki így gondolkodik rólam.
dec. 9. 02:53
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy milyen a külsőd, nagyon jól tetted, hogy nem mentél ebbe bele. Ne a neten ismerkedj már 18 évesen.
dec. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%

5-re:

Az tanácsolom, ne az étkezést redukáld, hanem mozogj, sportolj. A sportos alakú nőknek mindenhol elsőbbsége van a férfiaknál.

Béres Alexandra is duci kislány volt, aztán fitnesz világbajnok lett.

dec. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Az étkezés 70-80%-ban számít fogyásnál.
dec. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát így, ahogy ő mondta, ez egy bosszú bántalmazás volt.

Ő gyakorlatilag egy durva visszautasítást élt meg, mert nem empatikus, nem érezte át, amit mondtál neki.


Valószínűleg neki ez az is volt minden variáció esetén is, hiszen nincs képessége egy hosszútávú udvarlásra, kapcsolatépítésre.

Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen ökör megbántott.:(

dec. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"az biztos, hogy nem egy jó beszélgetés volt a célja"



XDDDD

Hát az biztos!!!:)))

dec. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!