Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitípusra rákérdez akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitípusra rákérdez akkor érdekelhetem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm és megkérdezte,hogy pl nekem bejönnek-e a másik kontinensen élő férfiak. Eddig ilyet nem kérdezett,teljesen másról beszéltünk,általánosabb dolgokról. Esetleg magával kapcsolatban akart valamit tudni,hogy bejön-e vagy van-e esélye nálam?
dec. 9. 03:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon burkoltan azt akarja megtudni hogy neked ô bejön e .
dec. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De amugy bejonnek a masik kontinensen elo ferfiak, kerdezo? :)



39F incel

dec. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
26 eves férfi vagyok, és szerintem ebben nem volt semmi hátsó szándék, én is beszélgettem több női ismerősömmel már arról, hogy nekik bejönnek-e az ázsiai vagy fekete férfiak, ők is kérdeztek engem.
dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Én is erre gondoltam,mert miközben kérdezte nevetett. :)
dec. 9. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt. Ő (lány) kérdezte mindig munkahelyen, hogy


"az a szőke az nem is rossz, ugye? Hát az a vörös hajú, szép hosszú haja van, mi? Neked tetszenek a fekete hajú nők?"


Ironikus módon pont a barna hajú lányokra nem tett megjegyzést, pedig ő is az volt (most is az), én pedig mindegyikre azt mondtam, hogy igen, jó kis csaj, de barna hajjal lenne igazán a gyengém. Akkor láthatóan elpirult, bár nem rá tettem célzást, aztán kinyögtem neki, hogy a barna hajú lányoknak állítólag nagyobb a libidójuk a más hajszínű lányokénál, és formásabb a popsijuk is (persze nyilván ez nem feltétlen van így, de direktbe nem akartam mondani neki, hogy belőle is kinézem, hogy szereti a szexet, plusz formás feneke volt/van).


Na, én akkor ott olyan vörös fejű lányt még életemben nem láttam, akkor esett le, hogy azért kérdezgetheti, mert talán tetszem neki. Ez így is volt. Azóta barátnőm, már 2 éve. :)

dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2 Nem,de másról beszélgettünk és utána azzal kapcsolatban hozta fel a kérdést,férfiakra nem tettem megjegyzést sehogyan.


Köszönöm a válaszokat. :)

dec. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!