Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha sánta volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha sánta volna a pasi ? 23/N

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, eleinte nem tudtam, hogy sánta ugyanis ülő munkát végez és a pult takarta. Elkezdtünk csetelni, majd bementem hozzá az irodába beszélgetni. Tök jót beszélgettünk és a végén felàllt és láttam sétálni 😒 régen volt valami balesete és ez vissza maradt neki. (Nyomoztam utána és láttam, hogy bottal jár) . Egyébként arcra jóképű, kedves is, kellemes vele beszélgetni, viszont ez kicsit zavar. A másik baj pedig, hogy ő 42 éves, én pedig 23.

Mit gondoltok a szituációról?



dec. 9. 23:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
A sántaás g nekem nem lenne gond, az már inkább, hogy gyakorlatilag az apám lehetne.
dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Kitana. ***** válasza:
76%
Zavarna a kora is, meg a sántaság is.
dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%

Mi a baj azzal, hogy sánta?

Van olyan hobbid, amihez jó lábak kellenek, tánc, túrázás, valami sport, és azt vele nem lehet.

Vagy amiatt nem vezethet és az neked alap egy pasinál.

dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Vezet, mindig kocsival jár.
dec. 9. 23:30
 5/28 A kérdező kommentje:
Ez a botos dolog zavar sajnos.
dec. 9. 23:30
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ez két okból is kizárt. AZ egyik az, hogy nem tudomnék túllépni a boton. A másik, sokkal jobban, hogy apám lehetne.
dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit szeretne tőled? Te mit szeretnél tőle? Mennyiben akadály/mennyire zavar a két (meglevő és tényszerű, leküzdhetetlen? - lehet, hogy csak törés után sánta és kell a bot, de a kor az tényleg megmásíthatatlan) probléma?
dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#DrHouse
dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
A kora miatt egyedül nem kezdenék ki vele.
dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem törött, sok évvel ezelőtt balesete volt.
dec. 10. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!