Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, írjatok már meg, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, írjatok már meg, hogy mi olyan vonzó a foglalt férfiban?

Figyelt kérdés
Többször megfigyeltem, addig míg nincs senki annyira nem kell, de ha barátnője lesz vagy megnősül a fickó akkor az felértékelődik a szemetekben. Öcsém is ahogy megnősült, megkereste az a lány aki addig elutasította.

#nők #férfi #érték #A másé jobb
dec. 10. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Ez ösztön.

Bezzeg a férfiakat a dugási ösztönjük miatt folyton leszólják, de ugye a nők nem ösztönlények, mert az ő ösztönviselkedéseik kevésbé feltűnőek

dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

Az elérhetetlenség miatt, de ez mindkettő nemre érvényes.

Megunta kapcsolatban, mert elérhetővé vált, de mivel mással se jön az adott személynek a kapcsolat/házasság ezért teper a jó, "soha nem lehet az enyém" után. Egó játéka.

Az ilyen emberek legtöbbször sérült egyének, kötődési zavarokkal. Olyasmi is közrejátszhat mint pl. hogy elkötelezettségre képtelen hosszú távon valami miatt és nem akar sérülni, azt hiszi, hogy a házas nem tudná megbántani.

dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Férfiak egy kiegyensúlyozott kapcsolatban sokkal jókedvűbbek, magabiztosabbak, ami az ellenkező nem számára imponáló. Ehhez társulhat, hogy nem nyomulnak, amit sok nő újdonságként, izgalomként él át.


Azaz nem az a vonzó, hogy házas, hanem a vele járó egyéb pozitív tulajdonságok.

dec. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg azért, mert ki van próbálva, van akinek bevált, akkor nekem is jó lesz. Igy gondolkoznak. Ami másnak értékes nekem is az lesz.
dec. 10. 16:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit visznek a boltban, megnézed, miért.
dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Az öcséd esete arról szólhat, hogy "kikupálódott" és mint #3 írja, jókedvűbb, magabiztosabb, nyugodtabb lett.

A többi esetre pedig leginkább az az igaz, hogy nem azért vonzó, mert foglalt, hanem azért foglalt, mert vonzó. Vagy egyszerűen csak vonzó, függetlenül attól, hogy foglalt-e — az csak afféle "mellékes" tény.

Egy ideje én is megveszek egy nős férfiért. Olyan közegben találkoztunk már elsőre is, ahol egyértelmű volt, hogy nem független. De ha nem így lett volna, azaz nem tudtam volna semmit a családi állapotáról, akkor is megfogott volna.

dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem semmi.
dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Amit a #3 ír lehetséges, de sok olyan nő van, hogy beveszi, hogy otthon milyen szar a férjnek miközben "panaszkodik" neki. Meg akarja menteni, majd ő másképp viselkedik vele. Nemcsak pozitív tulajdonságok miatt vonzódik valaki házas férfihoz.
dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar rám telepedni, nem akar hozzam költözni. Nem tervezem velem öt gyereket.
dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi a világon.
dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!