Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy kedves, szép, bájos, okos, csinos lány évek óta szingli?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azt hinné, hogy magamat ajnározom: Nem.

Van egy csaj a kisvárosunkban, akit látásból ismerek/köszönő viszonyban vagyunk, de olyan, mint egy élő játékbaba külsőre. Arányosan vékony, törékeny alkat, hosszú, dús barna haj, tökéletes fejforma, szép mosoly szép fogakkal, tökéletes orr, gyönyörű zöld szemek, szimmetrikus arc. Rajzolni se lehetne szebbet, de tényleg. Nőként is teljesen ledöbbenek tőle. Ezek tetejében kedves, mosolygós, barátságos. Van is egy baráti köre, de mindenkivel aranyos. Okos is, diplomája is van.

Az ilyen lányoktól/nőktől félnek a férfiak, ezek a csajok válogatósak vagy valami mégis hibázhat a csaj életében/természetében?

Most lett 26 éves és már 4 éve szingli.


dec. 11. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem mozgatta meg eléggé egy férfi sem, hogy kapcsolatban legyen mert élvezi azt, hogy nincs senkije majd ha találkozik olyannal akinél érzi azt, hogy érdemes vele tervezni akkor lenni fog kapcsolatban majd, szerintem meg nem vele van baj csak szimplán nem fut a pasik után majd lesz valakije ha találkozik olyannal akivel érdemes is
dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Ismeretem egy nőt, soha, senki nem látta sem nővel, sem pasival, pedig olyan 40 körül lehetett.

Nem volt szingli, csak sosem ismerkedett ott, ahol lakott.

dec. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Én szingli vagyok de mindenki úgy tudja hogy nem. Ettől jobb nincs
dec. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól, hogy valaki szép, okos, meg minden, nem jelenti azt, hogy lesz olyan ember, akit ő keres.
dec. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 NTBS ***** válasza:
63%
Túl válogatós.
dec. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
A pasik 90%-a selejt. Nehéz megtalálni aki normális is helyes is szerelmes is.
dec. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
#6 Ahogy a nők 90% is. Tökéletes egyensúly.
dec. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%

Valószínűleg alkalmi kapcsolatai vannak, szexkapcsolatai. Azokat nyilván nem fogja nyilvánosan reklámozni. Az, hogy egy nő a külvilág számára szinglinek tűnik, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy már évek óta nem volt dolga férfival. Hogyne lett volna! Ezt már bőven megtanultam az életben. Ha a csaj olyan lenne, mint egy böngésző, amiben vissza tudnád keresni az előzményeket, valószínűleg találnál te ott olyan dolgokat, hogy a szemed kikerekedne.


A "szép, formás, kedves lány, akihez évek óta nem ért férfi" csak legenda.

dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Leszbikus
dec. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Most akkor kerítőt szeretnél játszani? Legalább a város nevéd írd le, mi meg majd felismerjük az utcán. :D
dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!