Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati sérelmek után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati sérelmek után, miután az ember feldolgozta, mi a normális hozzáállás: hogy örökre kizárja az exét az életéből, vagy tud vele normálisan beszélgetni, ha már kapcsolat nem is lesz köztük?

Figyelt kérdés
dec. 14. 08:02
A kérdező szavazást indított:
Az a normális, ha a sérelmek feldolgozása után örökre kizárjuk az exet az életünkből.
Ellenkezőleg: az a normális, ha a sérelmek feldolgozása után tudunk vele beszélni (pl. haverként).
24 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:

Érdekes a szavazati állás. Én 8 év után már ott tartok, hogy akármilyen szemétségeket követett el a csaj velem szemben, simán le tudnék ülni vele egy teára. Sőt, érdekelne is, hogy hol tart az életben.


Furcsa, de mindegyik exemmel kapcsolatban így érzek. De amúgy a húgom is ilyen. Sztem csodabogarak vagyunk.

dec. 14. 08:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kolléganőm, aki egy exét sem tudta elengedni. Minddel beszélt, chatelt, a férjétől soha nem vált el, még a nevét is használja, pedig ezer éve külön élnek. Volt egy nagyon nyögvenyelős élettársi kapcsolata, hülyét kapott a hapsitól, mégsem tudta soha teljesen lezárni.
dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nálam ez változó. Van olyan nagyon régi exem, akivel szívesen beszélgetek, nem is annyira a köztünk lévő kapcsolat miatt, hanem mert a gyerekkorom, fiatalkorom része, sok közös ismerősünk van. Ez inkább amolyan nosztalgiázás. Illetve mindig is jókat tudtunk beszélgetni, még ha a kapcsolat többi része nem is működött. Neki is, nekem is lett azóta más.

A volt férjemmel a közös gyerek miatt nyilván kell kommunikálni, pláne hogy megosztott felügyelet van. Vele sikerült egy normális együttműködést kialakítani, de a gyereken kívül másról ritkán beszélgetünk.

dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alap, hogy megtisztelem azzal a mosteni páromat, hogy nem jópofiskodok az exemmel.


Felejtős. Még akkor is, ha nem haragban váltunk el. Ő a múlt, szépen le kell zárni, nem összejárogatni, főleg, ha új kapcs.od van.


A volt férj+ gyerek szituációt ne keverjük ide, az teljesen más.

dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez attòl függ.


Nekem van olyan exem akivel le tudnèk ülni beszèlgetni, de sok èrtelmèt nem làtom hiszen ő sem ès èn sem akarok vele együtt lenni többè.


Viszont van olyan exem akiről azt gondoltam, hogy ő az igazi. Boldog voltam vele. Vègre talàltam egy nőt aki olyan amilyet mindig is szerettem volna. Aztàn jött a szokàsos kifordulok magambòl fàjdalmat okozok a màsiknak, de leszarom, sőt mèg mosolygok ès mutatom, hogy èn milyen boldog vagyok, hogy a màsiknak jobban fàjjon..


Na ennek az exemnek nem tudok megbocsàjtani. A megbocsàjtàs, baràtkozàs nem működött.

dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!