Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy jó ismerős rámír azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy jó ismerős rámír azzal a szöveggel, hogy jelezni szeretné, hogy gyakran eszébe jutok, akkor bátran reagálhatok erre beszélgetéssel, ugye?

Figyelt kérdés
Úgy értem válaszban érdeklődöm felőle, mesélek kicsit magamról... Én vagyok a nő,ő a férfi. Vagy mit reagál az ember egy ilyen üzire normál esetben?

dec. 14. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mire szokott gondolni, mikor eszébe jutsz!
dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom hirtelen szexuális irányba terelni a beszélgetést. Lehet, hogy azzal elterelődne.. Bár így lehet nyulat ugrasztani.
dec. 14. 15:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom hirtelen szexuális irányba terelni a beszélgetést. Lehet, hogy azzal elterelődne.. "


Jobb, ha előbb kiderül, hogyha te nem ilyen szándékú ismerkedést akarsz.

dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy honnan ismeritek egymást?
dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Közös barátok eseményein.taliztunk nyáron többször is, volt, hogy egész éjjel dumáltunk még ősszel.
dec. 14. 15:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Bejön, de nem kell ezzel indítanom. Ő sem tette, pedig ő férfi.
dec. 14. 15:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ebben, hogy megkérdezed tőle, "igen? És miről jutok eszedbe?" Ez egy beszélgetés, egy ártatlan kérdés. Ha meg szexuális irányba tereli, akkor bye bye szerintem.
dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A miről jutok eszedbe az szuper. Oké, köszi. Az 1 mást írt, azt H mire gondol, mikor eszébe jutok.
dec. 14. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért én azt megjegyezném, hogy ha egy ilyen választ kapok, hogy "mire gondolsz mikor eszedbe jutok?" azt simán lehet flörtölésnek venni, ezért hasonlóan reagálok. És ez rohadtul nem feltétlen jelenti azt, hogy csak szexet akarok...

Tudom mindig jó lenne ha egyszerű lenne az élet, de ez nem ilyen fekete-fehér, hogy csak azért mert valaki bedob egy szexuális utalást, akkor már biztos hogy csak meg akar dugni aztán ott hagyni

dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. pontosan. Ezért nem is kezdenék flörtölni most írásban én. Mindent összezavarhat. A pasi jó arc, volt összhang, örülök, hogy keresett,titkon vártam is. Azt szeretném, ha találkozni hívna, nem egy könnyű flörtöt akarok e ből a messengeren, de ő sem szerintem.
dec. 14. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!