Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen véleménnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen véleménnyel vagytok azokról a nőkről, akik komolyabban űznek valamilyen küzdősportot, vagy komolyabban nyomják a crossfitet, falmászást, kettlebellt, súlyzós edzést, saját testsúlyos edzést stb.?

Figyelt kérdés
Zavarja ez a férfiakat? Esetleg kevésbé érzik férfinak magukat ilyen nők mellett? Ismerősi körben azt látom, és magamon is tapasztalom, hogy elég szembetűnő pár év után, hogy ilyesmi sportokat űzünk. Néha beszólnak nekünk viccesen vagy komolyan, hogy milyen izmosak vagyunk, meg hova még, minek kell ez nekünk. Úgy érzem, hogy aki ilyen megjegyzéseket tesz, azt zavarja, hogy nem illünk az elképzeléseibe. Edzőtárs férfiak viszont abszolút normálisan állnak hozzánk, nekik tök természetes, hogy mindannyian hasonló célért dolgozunk. Kíváncsi vagyok itt ki mit gondol a témában! Ti hogy álltok ehhez? Felejtős a nő, ha erősebb nálatok?
dec. 16. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az erős és határozott csajok.
dec. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ilyesmit de tetszik
dec. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem zavar, csak nem tudom hova tenni a csajt.
dec. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Én ugyan ilyesmit nem csinálok, de most jöttem be kintről, mert kuplungot cseréltem az autómban.

Vagyok olyan tökös?

dec. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekm mindig is a vágyam marad egy ilyen ismerős/barátnő/levelezőtárs:

nagyon tetszik, ha egy nő ilyen sportot űz.

dec. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

személy szerint marhára nem érdekel.


nekem nem jön be a gyúrós női alkat de soha nem tennék megjegyzést negatív értelmében.


viszont azt a rengeteg munkát amit az ilyen nők a testünkbe fektetnek el ismerem pozitívan. csak engem nem vonz.

dec. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Melegnek érezném magam mellette inkább offolnám
dec. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is szeretek sportolni, személy szerint nem zavar, ha egy csaj fitt és szeret mozogni, sőt, ez inkább előny.

Ami inkább irritál, mikor azok a csajok, akinek a feneke olyan löttyedt, mint egy félig üres tejes zacskó, kötényhasuk van meg hurkáik, megmagyarázzák, hogy ők azért nem képesek napi húsz perc edzésre sem, mert nem akarnak "túl izmosak lenni, mint egy terminátor". Aztán nehéz nekik megmagyarázni, hogy húsz perc edzéstől még nem lesz belőlük Sarah Connor...

dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ijesztőek, ahogy mindenki, aki verekedik. Plusz sokszor jár mellé egy "idegbeteg katona" jellem, ami aztán minden, csak nem kedves.


"GYERÜNK KIS PUHA SZARZSÁKOK, MÉG 1000 KÖR FUTÁS, 7000 FEKVŐTÁMASZ, MAJD LEVEZETÉSKÉNT EGY KIS TÖRPEJÁRÁS!!!"


Ennek férfi verziója: [link]


Nőben is minden tornatanár elmebeteg.


"A szikár, csontos Julika néni Gabi bácsihoz hasonló öltözékben jár, és változó idők ellenére is "Erőt, egészséget"-tel kell őt köszöntenie az óra előtt felsorakozott osztályoknak. Ő fizikailag nem bántalmaz senkit, de szívesen dolgoztatja a kelleténél többet a diákokat - a kövérkés gyerekeket, főleg a lányokat pedig különös élvezettel kínozza és szégyeníti meg mindenki előtt. Üvöltés közben különösen félelmetes a nyakán kidagadó főartéria."

dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én bírom a sportos alkatú, belevaló csajokat, úgyhogy engem nem zavarna.
dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!