Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Zavarba tud hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavarba tud hozni egy olyan nő, akihez nem vonzódtok?

Figyelt kérdés
Pl szexuális töltetű flörtölésnél, zavarba tud hozni annyira hogy még el is pirultok? Nem idegenről beszélek, hanem mondjuk egy havercsajról.
dec. 17. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az embert akár egy azonos nemű is zavarba hozhatja, nem kell ehhez vonzódni a másikhoz.
dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Kisebb az esélye hogy megdugom vagy gyakorlatilag 0, de nem igen jövök zavarba.
dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Nem tud zavarba hozni. Miért is kellene zavarba jönnöm? Mert nem mer hozzám szólni csak bámul? Nem vagyok az a zavarba jövő pasi még olyan nőtől sem aki tetszik. Bátor és határozott céltudatos férfi vagyok.
dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Hat ha letolja a bugyijat akkor elofordulhat.
dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%

Nem :D!

Ha egy olyan nő próbál így nyomulni nálam én csak hátrálok és furcsálom az egészet. El se pirulok, ha sokat csinálja akkor meg bekerül a haver zónába és meg kevésbé fogok rá nőként tekinteni hanem inkább át kerül a pasi kategóriába nem nőies számomra ha egy ismerős, kolléga nő így nyomul.

Ha már kapcsolatban vagyunk, sexelünk eljárunk programozni akkor viszont szeretem, hogy kezdeményez flörtöl kicsit malackodik eltéved a keze stb.

De ha csak úgy be nyög udvarlási szándékkal vmi perverz monológot ki nevetem.

dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!