Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak neki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak neki úgy, hogy aztán ő folytassa a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Oké, írom, hogy szia és aztán mindig én kérdezősködök, mint egy hülye...
dec. 17. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Írd ez: " Szia! Írd meg mi a kedvenc színed és akkor adok 20 ezer forintot."

Vagy valami hasonlót írj.



Szívesen

dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem érdekled, vagy ha annyira közönyös/hülye a másik, hogy még visszakérdezni is képtelen, akkor bármit írhatsz neki. Szerintem azért egy-két beszélgetés után lejön, hogy érdeklődik-e irántad. Ha nem, akkor megírod neki, hogy te nem vagy senki udvari bolondja, senkit sem fogsz szórakoztatni, keressen más balekot.
dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Szia hogy vagy mit csinalyz milyen lesz a hetvegéd?

Igy kenytelen lesz ő írni meg ő témázni.

dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ez 99%-ban csak ideig-óráig szokott működni. Megkérdezed, hogy "mit csinálsz?", erre jön a válasz, hogy "semmi kül", jobb esetben még visszakérdeznek, hogy "és te?". Aztán megint ott vagy, ahol a part szakad, mert megint csak neked kellene szórakoztatnod a másikat. Az a baj, hogy az emberek nagy része nem tud vagy nem akar beszélgetni, legfeljebb unaloműzésre használja a másik embert.
dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyenekre szokás azt írni hogy "értem."

En általában egyszer strapálom magam hogy témázok oda vissza kommunikaciot csinálok tele lesz a cset.

De a ha másik másnap is ramterheli az egészet en már nem szoktam többé írni ezeknek.

Egyetlen egyszer adok csak bele az ismerkedésbe. Megnyitom temazunjbfeldobom a napját viccelek is kerdezgetem eedeklődöm meselek is magamrol. De ha másnap is döglött halat játszik akkor en indok nelkul ghostingolok csak. Azzal se farasztom magam hogy megirjam neki mi a bajom. Mert akkor megint ki témázik? Megint en. Hát a ...t.

dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!