Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha az erényövben tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha az erényövben tartott férfi mindent megtesz nektek és kiszolgál akkor jár neki egy kis szabadság vagy pont ellenkezőleg, minél tovább van bent annál inkább a "tiéd" és engedelmes?

Figyelt kérdés

dec. 18. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Mi van?
dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Az erényövben tartott kizárja a férfi fogalmát.
dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez attól is függ hogy a sub mit akar, és attól is hogy a dominát mi izgatja. Végső soron megegyezés kérdése.
dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Hol van ilyen nő?
dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Hát, végülis lemehet a boltba hozhat kaját.
dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Időnként ki kell engedni, hogy érezze milyen jó a szabadság amikor kedvére masztizhat. Ilyenkor 1-2 hétig szabadság van. Viszont azt azért meg szoktam várni hogy legalább párszor könyörögjön mielőtt leveszem róla. Illetve már egyre többször felhozza hogy megdughatom a felcsatissal, mert tudja hogy utána kiengedem. Ilyenkor mindig benne vagyok az alkuban, mert én is szeretem így kényeztetni. :)
dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
6. Bár lenne az ilyen nőknek, valamilyen különleges ismertetőjele. Annyira tudnék imádni egy ilyen nőt!
dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Erényövben, hogy mész melóba?
dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8. Úgy hogy rajtad van. Mivel a gatyádon belül van, senki nem láthatja.
dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
9. Mit nem látnak, a dudort?
dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!