Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a baratsag extrakkalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratsag extrakkalom tobb minosegibb idot toltene velem sex helyett azt mit jelent?

Figyelt kérdés
Tobb altalanos dolgot szeretne ami mondjuk 1 kapcsolatra jellemzo nem baratsagra, de erdekes modon a szex elegge hatrebb szorult, igy elegge ellentmondo mit is akar tolem. Igy akarja elore leptetni a kapcsolatunnk h se nem barat senem sexkapcsi hanem tobb legyen?

#idő #szexkapcsolat #intimitás #Bbarátság extrákkal
dec. 19. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy Ő normális párkapcsolatot szeretne még hozzá Veled. Bocsi, de ennek előbb-utóbb végleges szakítás lesz valamelyik fél részéről, valószínűleg az fog szakítani aki többet akar, de ez nem biztos.
dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg: barátság extrákkal. nem szerető, hanem barát, akivel a szexen kívűl is jól tudod magad érezni. nekem is volt ilyen, nem feltétlen lett mindig szex a vége, de azért benne volt a levegőben.
dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkal az olyan , mint egy párkapcsolat csak senkinek sem hivatalos , de lehet közben mindent is csinálni, mint egy kapcsolatban . Ahol a barátság még megmarad, de a szex nem ha egyikőtöknek lesz valakije
dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkabb az jon le hogy megunt teged rs tavolodik, de te a no logikaddal kicsavarod az egesz tortenest ..
dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Hiába kérdezed meg újra, a pasi nem valószínü hogy többet akarna tőled. Te gondolsz csak bele többet. Nekem volt olyan fiú szexpartnerem aki többet babusgatott mint előtte bármelyik párkapcsolatomban, mégse lett belöle több.

De amúgy kérdezz rá a pasitól, majd ő megmondja a tutit.

dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én úgy gondolom hogy kezdesz igazi baráttá válni a szemében, akivel többet nem fog lassan lefeküdni.
dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt barátság extrákkal , élveztem, hogy olyan volt , mint egy párkapcsolat csak nem kellett félnem, hogy szakítanak velem mert nem is vagyunk együtt így csak arra gondoltam, hogy addig is foglalkoznak velem amig várom az igazit
dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A barát extrákkal nem csak dugó pajti.
dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De itt azon van a hangsuly hogy masabbul akarja velem tolteni az jdejet, nem ugy mint eddig, nem mint barat hanem intimebb dolgokat akar, ami nem bartra jellemzo, de kozbe meg nem kivan mar ugy mint regen,ezert nem ertem mit akar. ha tobbet akar akkor miert csokkent a vinzalom? Kerdeztem tole de bizonytalan nemtom kit akar
dec. 19. 17:01
 10/12 A kérdező kommentje:
Kerdeztem tole legyunk sima baratok mondta nem, szexkalcsolat szinten kizarva mer alig szexekunk mar. Uh en kerdeztem de naga se tudja. Ha csak siman a sex megy el aztmkndom baratkent nez mar ram, de ezt se thdkm mkndani mert olyan programokat akar velem mintha kapcsolatba lennenk
dec. 19. 17:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!